Natural Line, A4 Sample Pack Hahnemühle

Katalogové číslo: MH640377
Výrobce: Hahnemühle
Záruka: 6 měsíců (IČ 6 měsíců)

Testovací balení řady Hahnemühle Natural line. Dva čisté listy A4 tří papírů: Bamboo, Hemp, Agave.

Skladem
291 Kč
240 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

Sample Pack

  • testovací balení řady Hahnemühle Natural Line
  • obsahuje dva čisté listy tří papírů: BambooHemp, Agave
  • rozměr všech listů: A4

Sample Pack lze zakoupit i ve formátu A3+ ZDE

Hahnemühle Bamboo

Hahnemühle Bamboo je vůbec první FineArt inkjet fotopapír z 90% vyrobený z bambusových vláken. Ta mu dodávají přirozenější vzhled a navíc je tak jeho výroba šetrná k životnímu prostředí.

Neobsahuje žádné optické zjasňovače a vyniká svou přirozeně bílou barvou (odstínem) a velmi jemnou strukturou. Matná emulze pro příjem inkoustu umožňuje tisk s definovanou reprodukcí barev a detailů, a to zejména u teplých tónů a u monochromatického tisku.

Hahnemühle Bamboo neobsahuje ligniny a splňuje i nejnáročnější požadavky dlouhověkosti (archivačního potenciálu). Jedinečná kombinace bambusových vláken, jemné textury a výjimečné tiskové kvality dodá vašim dílům mimořádný výraz a duši.


produkty Hahnemühle Bamboo ZDE


produkty celé řady Natural Line ZDE

Hahnemühle Hemp

Umělecký papír Hahnemühle Hemp používá jedno z nejstarších a nejrozmanitějších přírodních vláken na světě: ze 60 % je vyroben z vláken konopných.

Ačkoli tento FineArt inkjet papír neobsahuje optické zjasňovače, snadno vás zaujme svým jasně bílým, přírodním tónem. Lehce texturovaný povrch dodává papíru příjemný, hedvábný pocit. Díky matnému prémiovému povrchu můžeme mluvit o skutečně univerzálním papíru. Skvělá reprodukce barev a detailů, vynikající hloubka černé, kontrasty s ohromujícím efektem – to vše vám papír Hahnemühle Hemp umožní.

Neobsahuje kyseliny a ligniny a splňuje i ty nejnáročnější požadavky v rámci dlouhověkosti (archivačního potenciálu). Samo konopí bylo po staletí nezbytnou součástí při výrobě papíru a díky svým robustním vláknům se často využívalo pro významné historické dokumenty, jako například na výrobu Gutenbergovy bible nebo americké Deklarace nezávislosti.

produkty Hahnemühle Hemp ZDE


produkty celé řady Natural Line ZDE

Hahnemühle Agave

Papír Hahnemühle Agave představuje rozšíření řady přírodních papírů Natural Line. Jedná se o nový, unikátní FineArt inkoustový fotopapír, šetrný k životnímu prostředí, ze 70 % tvořený agávovými vlákny.

Základní materiál neobsahuje optické zjasňovače, přesto vyniká svým výrazně bílým, avšak přírodním tónem. Výrazná, ale citlivě definovaná textura povrchu dodává výslednému obrazu podmanivý pocit hloubky a zároveň působí velmi jemně.

Prémiová matná emulze pro příjem inkoustu zajišťuje skvělý tisk, věrnou reprodukci barev a detailu. A dosáhnete díky ní i temné černé a optimálního kontrastu.

Papír Hahnemühle Agave neobsahuje kyseliny a ligniny. Splňuje tak i ty nejnáročnější požadavky dlouhověkosti (archivačního potenciálu). Díky kombinaci unikátního vlákna, jasné přírodní bílé, vyvážené textuře a vysoké tiskové kvalitě, můžeme mluvit o univerzálním FineArt papíru pro inkoustové tiskárny.


produkty Hahnemühle Agave ZDE


produkty celé řady Natural Line ZDE

Hahnemühle Natural Line

Natural Line má zvláštní místo mezi médii Hahnemühle Digital FineArt Collection. Zaměřuje se na FineArt papíry pro inkoustové fototiskárny vyrobené z jedinečných surovin: bambusu, konopí, agáve a cukrové třtiny. 

Jsou to rostliny, které poskytují kvalitní celulózu a přitom vyžadují minimální údržbu. Jsou stabilní a rostou rychle i bez použití pesticidů.

Rychlý růst bambusu, konopí, agáve i cukrové třtiny znamená, že z jediné plodiny může být vyrobeno více celulózy než z jiných rostlin. A také vyžadují mnohem méně vody, což pomáhá šetřit cenné zdroje a chránit životní prostředí.

návody a ICC profily ZDE


seznam doporučených tiskáren

 TIPA WORLD AWARDS 2020


„Nejlepší inkjet fotopapír“

Mám dotaz na produkt Natural Line, A4 Sample Pack Hahnemühle

FOMEI záruka – 6 měsíců

Média, která si koupíte, jsou u nás uskladněna na klimatizovaném místě, tedy v prostředí s předepsanou teplotou a relativní vlhkostí. Tím je zamezena jejich degradace. Proto i v případě delšího uskladnění od výroby po expedici dostáváte vždy čerstvá média. Díky tomu vám celých 6 měsíců garantujeme bezvadnou kvalitu médií s konzistentní barevností vašich výtisků.

Zacházení s médii pro inkoustové a termosublimační tiskárny
skladovací podmínky (orig. obal) 10-20°C, 40-60% RH bez kondenzace
pracovní prostředí 15-25°C, 30-70% RH bez kondenzace
nejlepší tiskové podmínky 19-23°C, 40-60% RH bez kondenzace
Při manipulaci s nepotištěným médiem používejte jemné rukavice.