Ocelová montáž Fomei 30 mm - sada

Katalogové číslo: OY9210
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Ocelové montáže FOMEI jsou určeny pro Kulovnice CZ a puškohledy o průměru tubusu 30 mm.

infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 495 056 100

Montáže FOMEI jsou určeny pro opakovací Kulovnice CZ a puškohledy o průměru tubusu 30 mm. Drážka rybiny o šířce 19mm.

Konkrétně pro modely:
ZG 47, ZKK 600, 601, 602, CZ 531
CZ 537 všechny modely
CZ 550 všechny modely
CZ 557 všechny modely

Montáže nejsou určeny pro CZ 527 a další modely zbraní CZ, které nemají drážky pro montáž puškohledu na pouzdru závěru shodné s modely CZ výše uvedenými.

Vlastnosti
Montáže FOMEI jsou vyrobeny z legované oceli třídy 14 , použité jsou šrouby se zvýšenou pevností. Vyznačují se vysokou přesností výroby a mimořádnou tuhostí. Použitím montáže FOMEI nemůže dojít k poškození tubusu puškohledu. Minimálně možné množství šroubových spojů zaručuje dlouhodobou stabilitu a spolehlivost, při použití montáží FOMEI bude Vaše zbraň trvale držet nástřel.

Použití
Použití montáží FOMEI je velmi snadné. Používejte kvalitní imbusové klíče.Nasuňte přední díl montáže do přední části drážek na pouzdře závěru a pevně dotáhněte imbusový šroub. Zadní díl montáže nasuňte do zadní části drážek na pouzdře závěru, zatlačte záchytný ozub do vybrání na pouzdře závěru a pevně dotáhněte imbusový šroub. Odmontujte horní díly obou částí montáže a vložte puškohled. Namontujte zpět horní díly ok montáže, a zašroubujte pevnostní imbusy tak, aby bylo možno puškohledem hýbat, ale aby se nepohnul samovolně. Nastavte správnou polohu puškohledu v podélném směru ( vzdálenost od oka při Vašem způsobu přilícení zbraně ) a následně pohledem směrem od botky pažby natočte puškohled tak, aby svislá osa záměrné osnovy směřovala do středu úderníku. Opět zkontrolujte správnou pozici puškohledu a rovnoměrně dotáhněte všechny šrouby ok montáže. Snažte se o dodržení stejné mezery mezi spodním a horním dílem oka montáže na obou stranách.

Výška montáže (nad rybinou drážkou) je 14mm.

Mám dotaz na produkt Ocelová montáž Fomei 30 mm - sada