Photo Panel 13x18 cm (5 x 7") Black Edge with stand

Katalogové číslo: MG90104
Výrobce: Innova Art
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)

Samolepící panel pro fotografie 13x18 cm, černý okraj, s integrovaným stojánkem.

Skladem
190 Kč
157 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

Obdarujte své blízké nejen papírovou fotografií, věnujte jim obraz. Photo Panel je nejsnáze vyrobitelným foto-dárkem, přitom tak účinným!

Photo Panel se samolepící vrstvou můžete pověsit na zeď nebo, díky integrovanému stojánku, vystavit na polici, stůl, parapet. Překvapí Vás svou lehkostí.

Jednoduše strhnete krycí papír z panelu a nalepíte svou fotografii. Okraje seříznete nožem. Rychlá ruční práce.

Aby byla aplikace jednoduchá (neměli jste nervy spasovat fotografii s hranou panelu), Photo Panel je vždy jak do délky, tak do šířky o několik milimetrů menší než stojí v jeho názvu. Díky tomu vytvoříte po finálním ořezu nalepené fotografie svěže vyhlížející obrázek.

Přesné rozměry Photo Panel 13x18 cm (5 x 7") Black Edge with stand činí 4,7 x 6,7", tedy 11,9 x 17,0 cm.

Na každé straně tedy máme benevolenci vůči standardizovanému formátu fotografie, což je při adjustaci vítané.

Hloubka panelu je 2,5 cm. To z něj činí pěkný designový prvek.

Mám dotaz na produkt Photo Panel 13x18 cm (5 x 7") Black Edge with stand

FOMEI záruka 24 měsíců (IČ: 12 měsíců)

Standardní záruka s nadstandardní péčí FOMEI. Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

EPSON CoverPlus

Dopřejte si dlouholetou bezstarostnost s rozšířenou zárukou velkoformátových tiskáren a minilabů EPSON. S EPSON CoverPlus si můžete jistotu bezproblémové výroby fotografií prodloužit na 36 až 60 měsíců. Více informací o rozšířené záruce EPSON pro vaši tiskárnu získáte na e-mailu fototisk@fomei.com.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.