Řezací podložka 60 x 90 cm zeleno/černá (86200022)

Katalogové číslo: EX30341
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)

Extrémně odolná třívrstvá řezací podložka. S vyznačenou mřížkou metrických vzdáleností po obou stranách.

Skladem
1 436 Kč
1 187 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

Řezací podložka 60x90 cm, zeleno/černá, oboustranná, tloušťka 3 mm.

Podložka té nejvyšší kvality pro psaní a pracovní stoly. Oboustranné, třívrstvé, střední vrstva je jen velmi stěží proříznutelná. Ideální pro náročnou práci. Vyrobeno ze speciálního 3-vrstvého sendvičového materiálu. Pro bezpečné řezání papíru, kartonu, fotmátování fotografií a fotografických desek.. apod., aniž by na povrchu zůstávaly stopy po řezu. Obě řezací plochy jsou materiálově identické, elastické a měkké, netupí nůž.

Řezací plochy jsou "samoléčící", tzn. že řezací linie se uzavírá a je téměř neviditelná. Materiál je vyroben z centrální vrstvy odolné proti řezání, kterou obklopují další dvě vrstvy se samotěsnícím povrchem, což umožňuje oboustranné používání = dvojnásobnou dobu životnosti! Řezací podložky nabízejí perfektní možnosti řezání a dlouhou životnost. Podložky jsou opatřeny pomocným 10 mm a 50 mm rastrem, který pomáhá přesnější a rychlejší práci.

Nevystavujte na přímé slunce, chraňte před vyššími teplotami.

Mám dotaz na produkt Řezací podložka 60 x 90 cm zeleno/černá (86200022)

FOMEI záruka 24 měsíců (IČ: 12 měsíců)

Standardní záruka s nadstandardní péčí FOMEI. Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

EPSON CoverPlus

Dopřejte si dlouholetou bezstarostnost s rozšířenou zárukou velkoformátových tiskáren a minilabů EPSON. S EPSON CoverPlus si můžete jistotu bezproblémové výroby fotografií prodloužit na 36 až 60 měsíců. Více informací o rozšířené záruce EPSON pro vaši tiskárnu získáte na e-mailu fototisk@fomei.com.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.