Řezací podložka XTREME 45,7 x 61 cm potištěná

Katalogové číslo: EX30340
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)

Extrémně odolná třívrstvá řezací podložka. Na jedné straně je vyznačena palcová mřížka a po okrajích jsou natištěna metrická a palcová pravítka.

Na cestě
670 Kč
554 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

Extrémně odolná třívrstvá řezací podložka 45,7 x 61 cm. Na jedné straně má vyznačenu palcovou mřížku a po okjrajích jsou natištěna metrická a palcová pravítka. Druhá strana je bílá, nepotištěná. Podložka je použitelná z obou stran. 

Barva podložky: bílá, mléčná (translucentní).
Barva potisku: modrá.

Země původu: USA.

Xtreme Cutting Mat - výhody:

• ochrání Váš pracovní stůl
• nože mají dlouhou životnost
• vyrobeno ze směsi polymetů "Virgin High Impact"
• velmi odolná

Mám dotaz na produkt Řezací podložka XTREME 45,7 x 61 cm potištěná

FOMEI záruka 24 měsíců (IČ: 12 měsíců)

Standardní záruka s nadstandardní péčí FOMEI. Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

EPSON CoverPlus

Dopřejte si dlouholetou bezstarostnost s rozšířenou zárukou velkoformátových tiskáren a minilabů EPSON. S EPSON CoverPlus si můžete jistotu bezproblémové výroby fotografií prodloužit na 36 až 60 měsíců. Více informací o rozšířené záruce EPSON pro vaši tiskárnu získáte na e-mailu fototisk@fomei.com.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.