LED RGB 80B softbox KIT

Katalogové číslo: FY4499
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Zvýhodněná sestava RGB/ CCT LED světla s výkonem 80W (1m - 7000lx) na dvě baterie NP-F / síťové napájení s bajonetem Bowens. Sestava obsahuje LED RGB 80B, stojan, rychloskládací softbox s voštinovým filtrem, dvě baterie NP-F 960 a nabíječku na baterie.

infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691 v pracovní dny 8-16h
FOMEI LED RGB 80B

Plnobarevné RGB AC/DC světlo s výkonem 80 W a bajonetem Bowens pro svícení při fotografování a filmování.

Novinka
záruka
3 roky
záruka
Kód: FY4330
7 990 Kč
6 603 Kč bez DPH
Skladem

VŠESTRANNÝ DĚLNÍK

Sestava je na práci jako dělaná. Trvalé RGB LED světlo je vhodné do většiny situací, ať už chcete svítit na efekt barevně, nebo s proměnlivou barevnou teplotou 2700 - 6500K. Stačí postavit stojan, umístit na něj LED RGB 80B, nasadit obě baterie, vybrat si příslušenství, zapnout a jde se na věc. Sestava je vhodná pro video i fotografii.

DLOUHÁ VÝDRŽ

K napájení LED RGB 80B jsou zapotřebí dvě baterie NP-F. Na baterie NP-F 960 (Součást kitu) lze svítit plným výkonem až 80 minut. V případě, že budete mít zájem o menší baterie s nižší kapacitou, lze dokoupit baterie NP-F 750 pro výdrž až 45 minut na plný výkon.

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

Trvalé světlo LED RGB 80B je přelomové světlo jak pro fotografování portrétů, ale i skvělý pomocník v reklamní fotografii. Velké kreativní možnosti nabízí pro filmování diky množství barev a přednastaveným filmovým efektům.

DO STUDIA I NA CESTY

Světlo, které chcete mít všude sebou a máte postaráno o zajímavé nasvícení.
Univerzální obojživelník, který přijímá energii ze zásuvky 220V. Po sundání vrchního krytu na světle můžete z vrchu nasadit dvě s NP-F baterie.

VŠECHNY BARVY, KTERÉ JEN CHCETE

Tři režimy pro pohodlné ovládání: HSI, CCT a FX.
360 odstínů a 100 úrovní sytosti vytváří až 36 000 zářivých barev. Unikátní možnost jak vytvořit dokonalé nasvícení scény při fotografování a filmování. CRI 97+ splňuje nejvyšší nároky na kvalitu podání barev. A nejen to, 12 filmových efektů umožňuje vytvářet zajímavé video scény nejen pro Youtubery a videa pro TikTok.

DO RUKY I NA STOJAN

Univerzální konstrukce světla umožňuje pohodlné uchycení na stojan. Rukojeť světla dovoluje pohodlné držení v ruce a díky kloubu i rychlé naklápění podle potřeby.

OBSAH BALENÍ

Krabice ke světlu obsahuje světlo samotné, základní reflektor a síťový kabel pro napájení ze zásuvky 220V. Baterie NP-F nejsou součástí balení.

Recenze LED RGB 80B od Honzy Březiny - Placená spolupráce

Recenze LED RGB 80B od Petra Špetly - Placená spolupráce

JménoHodnota
DruhRGB / CCT
Rozměry210 x 120 x 120 mm
Věrnost barev (CRI/Ra)97+
Svítivost1m - 7000lxlx
Výkon80W
Baterie2x NP-F
Váha světla
Váha1,3kg
Barevná teplota2700 - 6500K
Množství Produkt Popis
1 FY3512 Master LS-10B, stojan, max. 260 cm, 3 sekce
1 FY3686 FOMEI Click box 60 EKO/softbox, voština, adaptér
1 FY4330 FOMEI LED RGB 80B
1 FY4324 Nabíječka baterií SONY NP-F kompatibilní
2 FY3573 Baterie NP-F960 pro LED světla
Mám dotaz na produkt LED RGB 80B softbox KIT

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

Svítidla s LED diodami 2,42 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.