ROSCO CalColor Kit, 30,48 x 30,48cm / 33 ks

Katalogové číslo: ZC8329
Výrobce: ROSCO
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

33 ks barevných filtrů ROSCO CalColor ™

infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691

Tento produkt najdete i v rentalu Tomorrow 55.

PRONAJMOUT V PRAZE
Variety Pack (30x30 cm), FOMEI

Sada prémiových fotografických filtrů FOMEI.

Kód: ZC8491
890 Kč
736 Kč bez DPH
Méně než 5 ks
Patentovaný systém osvětlovacích filtrů, který je kalibrován pro výrobu čisté primární, sekundární a dvou terciárních barev pro fotoaparát. Obsahuje nejméně čtyři hustoty každé barvy - 15, 30, 60 a 90 - sada obsahuje jeden kus každého z dostupných filtrů ROSCO CalColor ™
Mám dotaz na produkt ROSCO CalColor Kit, 30,48 x 30,48cm / 33 ks

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.