Router Digital Pro X (Netgear Wireless N300 Router - JWNR2000)

Katalogové číslo: FY3027
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Router, který při propojení s Wifi konvertorem FY3025 umožňuje ovládání studiových blesků pomocí iOS a Android zařízení.

infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691 v pracovní dny 8-16h

Router, který při propojení s Wifi konvertorem FY3025 umožňuje ovládání studiových blesků pomocí iPadu a iPhonu.(Netgear Wireless N300 Router - JWNR2000) 


Software

iPhone (sw. ke stažení zde)
iPad (sw. ke stažení zde) 
tablet s Androidem (sw. ke stažení zde) 
smartphone s Androidem (sw. ke stažení zde) 


Podporuje:

Microsoft ® Windows ® 8, Windows ® 7, Vista ® , XP, 2000, Mac OS ® , UNIX ® nebo Linux ® Wireless Multimedia (WMM) based QoS

Zabezpečení:

Wi-Fi Protected Access ® (WPA/WPA2-PSK) a WEP Double firewall (SPI a NAT firewall) Denial-of-service (DoS) prevence útoku

Snadné použití:

NETGEAR Genie ™ CD- instalace pro PC, iPad, tablety, MacBook Air a smartphony Push 'N' Connect pomocí Wi-Fi Protected Setup ® (WPS) 1 Live Parental Controls s pružnými a nastavitelnými filtry Multiple SSID hodnocení sítě (samostatné zabezpečení a omezení přístupu). Zařízení je vybaveno pluginem pro monitorování datových přenosů.  Wi-Fi síť je vypínat tlačítkem, funkce rozbočovače ale zůstane zachována.


Pro funkční ovládání je třeba i Wi-Fi konvertor FY3448.

  Wi-Fi konvertor FY3448
JménoHodnota
Podpora MAC OSano
Pásmo2,4GHz
PoužitíWiFi ROUTER
Rychlost wifi300Mbps
Rychlost ethernetu10/100 Mbit
Hmotnost680g
Výška177,5mm
Tloušťka média35mm
Šířka130mm
Mám dotaz na produkt Router Digital Pro X (Netgear Wireless N300 Router - JWNR2000)

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

Externí a interní příšlušenství PC 1,21 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.