Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Set tiskárny a softwaru pro výrobu průkazové fotografie + dárek zdarma

Katalogové číslo: EX21198
Výrobce: DNP
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Set tiskárny DNP DS-RX1 a softwaru One Print ID pro výrobu průkazových fotografií různých formátů + DÁREK ZDARMA

Na dotaz
Doprava zdarma
29 690 Kč
24 537 Kč bez DPH
Dárek ZDARMA za 870 Kčnůžky pro pasovou fotografii, FOMEI, µLAB

Set tiskárny DNP DS-RX1 a softwaru One Print ID pro výrobu průkazových fotografií různých formátů

Nízkonákladová tiskárna s příjemným poměrem cena / výkon. I přes tento svůj přívlastek "nízkonákladová", je tiskárna DS-RX1HS tiskárnou, která dokáže být dělníkem s velkou výdrží.   ...číst dále.

Unikátní tiskový modulární software ONE PRINT od první myšlenky koncipovaný tak, aby uživateli zjednodušil cestu od obrazových dat k papírové fotografii. Intuitivní ovládací prvky jsou přehledně uspořádány na jedné obrazovce pro co nejefektivnější proces OTEVŘU > UPRAVÍM > VYRÁBÍM.   ...číst dále.

Mám dotaz na produkt Set tiskárny a softwaru pro výrobu průkazové fotografie + dárek zdarma

V cenách produktů jsou započítány náklady na likvidaci elektroodpadu dle zák. č. 185/2001 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz a www.ecobat.cz.

Stolní tiskárny 13 Kč
Servis DNP

FOMEI záruka 24 měsíců pro podnikatele i běžné zákazníky

Nadstandardní záruka i pro B2B zákazníky – japonský výrobce termosublimačních tiskáren, společnost DNP, drží záruku 24 měsíců na většinu svých výrobků bez rozdílu, jestli ji koupí B2C nebo B2B zákazník (fyzická osoba nebo firma).

Rychlá záruční oprava

Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.