Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

UNI-CLAMP/univerzální držák, FOMEI

Katalogové číslo: FY7359
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Uni Clamp je univerzální držák, kterým je možné uchytit světlo na tyč nebo lze použí pro uchycení pozadí.

Skladem
990 Kč
818 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 495 056 504
Uni Clamp je univerzální držák, kterým je možné uchytit světlo na tyč nebo lze použí pro uchycení pozadí.
Mám dotaz na produkt UNI-CLAMP/univerzální držák, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.