VARIABLE PACK-3, FOMEI

Katalogové číslo: FYVA3
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Sestava pro uchycení role nebo textilního pozadí. Snadno přenosná v přepravní tašce. Sestava se skládá z konstrukce na uchycení textilního pozadí a komponent pro uchycení papírové role pozadí.

Skladem
5 890 Kč
4 868 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691

Tento produkt najdete i v rentalu Tomorrow 55.

PRONAJMOUT V PRAZE

Info o konstrukci BS-2:

Sestava 2 ks teleskopického stojanu a vrchní tyče, která se skládá ze 4 částí a spojuje se dohromady pomocí bajonetu. Tyč je spojena nebo rozpojena během několika sekund. Vhodné pro uchycení textilního pozadí.

2x Stojan (114-310 cm)
1x vrchní tyč
             - 4 sekce 3,85 m
             - rozměr jednotlivé sekce: 0,96 m
             - plný rozměr vč. stojanů a vrchní tyče 4,2 m

Množství Produkt Popis
1 FY7337 W-2-upev. vidlice/pár/trn na stojan, FOMEI
1 FY7331 SET BS-2 (2x stojan + 1x rameno 4 sekce + přepravní taška), FOMEI
1 FY7345 Trn pro pozadí-1pár+brzda+řetěz, FOMEI
2 FY7942 Redukce (pantograf/světlo), FOMEI
Mám dotaz na produkt VARIABLE PACK-3, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.