Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Wall-BOOM-2 /rameno max.138 cm+kloub+závaží, FOMEI

Katalogové číslo: FY7325
Výrobce: FOMEI
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Samostatné teleskopické rameno s nakláněcím kloubem a závažím. Upevňuje se na stojan.

Skladem
2 990 Kč
2 471 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691

Tento produkt najdete i v rentalu Tomorrow 55.

PRONAJMOUT V PRAZE
Samostatné teleskopické rameno s nakláněcím kloubem a závažím. Upevňuje se na stojan. r. 50-138 cm h. 7,5 kg n. 3 kg
Mám dotaz na produkt Wall-BOOM-2 /rameno max.138 cm+kloub+závaží, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.