Balistas.cz

První český e-shop, který spojuje zbraně, outdoor, lov a myslivost

Když v roce 2008 Jan Kaleta skončil se závodní střelbou na běžící terč, přemýšlel, co dál. Protože se s Markem Děnglem kamarádili roky, střelbu milovali a viděli v ní potenciál, začali prodávat vzduchovky na webu zbrane-vzduchovky.cz. Přes den e-shop vedli, po nocích balili objednávky. Postupně do firmy přicházeli noví kolegové: hráči airsoftu, myslivci, bývalí vojáci. Tohle spojení kluky nahlodávalo. Říkali si, že by bylo super, kdyby se vše propojilo. V té době nápad prozatím odložili. I proto, že se obchodu začínalo dařit.

Ve firmě to připisují třem věcem. Vyznají se a umí poradit, prodávají kvalitní produkty a záleží jim na dobrých vztazích. Kluci pravidelně navštěvují dodavatele i výrobce po celém světě. Díky tomu, že sedmkrát obletěli zeměkouli, jsou dnes u nás i na Slovensku výhradními distributory značek Evanix, Cometa, Jandao, Kral, Megaline, Crosman, ASG, SPA nebo Sig Sauer. Dotáhli to na jednoho z největších prodejců a dovozců vzduchovek, plynovek a flobertek v Česku.

I když byli spokojení, celou dobu se jim vracel nápad na spojení vzduchovek s různými obory. Uzrál roku 2012 na veletrhu v Norimberku a hlavně v Las Vegas. Tady si kluci řekli: „To je přesně ono.“ V jednom obchodě si vyberete věci pro přežití v přírodě, vzduchovku pro sebe, airsoftku pro syna, doplňky do domu i do auta… Od té doby hledali odpověď na otázku, jestli se stejný koncept uplatní i u nás. Tou odpovědí je balistas.cz.

První český e-shop propojující zbraně, outdoor, lov a myslivost. Balistas dává dohromady všechny aktivní lidi s láskou k přírodě. Vraťte se ke svým radostem. Blbněte jako malí a nestyďte se za to. Užívejte si život a přírodu jako my. Prostě žijte #BalistasLife.

Proč jsme si vybrali FOMEI?

Výrobky FOMEI známe ze svého sortimentu velmi dobře, jelikož je prodáváme již spoustu let. 6 let již také používáme světla FOMEI pro focení produktových fotografií na přístroji Fotorobot. FOMEI bereme jako českou firmu s vynikající podporou a kvalitnímu produkty. Při rozhodování čím vybavit naše nové studio jsme měli velmi rychle jasno.

Kde můžete Balistas sledovat?

Související produkty
FOMEI LED WIFI-210B, studiové světlo

Trvalé LED světlo o výkonu 210W s Bowens bajonetem a variabilní barevnou teplotou 3000 K - 8000 K.

záruka
3 roky
záruka
Kód: FY3473
18 990 Kč
15 694 Kč bez DPH
Skladem