BJKFotolab

Aktu├ílne prev├ídzkujeme ┼ít├║dio so such├Żm labom o rozlohe cca 120 m2. Hlavn├║ ─Źas┼ą klientely BJK Fotolabu tvoria z├íkazn├şci, ktor├ş sa venuj├║ fotografovaniu, ─Źi u┼ż profesion├ílne alebo n├íru┼żivo amat├ęrsky. Te┼í├ş n├ís, ┼że im m├┤┼żeme pon├║knu┼ą vysok├║ kvalitu tla─Źe a to aj v─Ćaka zna─Źke EPSON. Firma FOMEI zastre┼íuje kompletn├ę slu┼żby v oblasti in┼ítal├íci├ş, servisu, spotrebn├ęho materi├ílu, kalibr├ície monitorov a profil├ície dod├ívan├Żch materi├ílov.

K d├ítumu 20.10.2019 vyu┼ż├şvame tla─Źiarne, ktor├Żmi s├║ dva kusy Espon Surelab D3000, dva kusy Epson Surelab D700 a tri kusy ve─żkoform├ítov├ę Epson Stylus Pro 7890, Epson Surecolor SC-P6000 a Epson Surecolor SC-P8000.

99 % spotrebn├ęho materi├ílu pou┼ż├şvame pr├íve od firmy Fomei. Fotopl├ítna, Fine Art fotopapiere Fomei Collection, FomeiJet do ve─żkoform├ítoviek, rolky pearl/gloss/metallic FomeiLab. V┼íetky fotopapiere s├║ u n├ís riadne sprofilovan├ę, aby sme dosiahli tie najlep┼íie mo┼żn├ę v├Żsledky.

V ┼żiadnom pr├şpade nem├┤┼żem zabudn├║┼ą na profesion├ílny pr├şstup t├şmu Fomei, ktor├Ż touto cestou pozdravujem do ─îiech, aj na Slovensko. Aj v─Ćaka V├ím sme jeden z najv├Ą─Ź┼í├şch such├Żch fotolabov na Slovensku.

Soci├íln├ş s├şt─Ť BJKFotolabu

FB BJK Fotolab

P┼Öi poskytov├ín├ş slu┼żeb n├ím pom├íhaj├ş soubory cookies. Dal┼í├şm vyu┼ż├şv├ín├şm t─Ťchto webov├Żch str├ínek souhlas├şte s jejich pou┼ż├şv├ín├şm.