Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

BJKFotolab

Aktuálne prevádzkujeme štúdio so suchým labom o rozlohe cca 120 m2. Hlavnú časť klientely BJK Fotolabu tvoria zákazníci, ktorí sa venujú fotografovaniu, či už profesionálne alebo náruživo amatérsky. Teší nás, že im môžeme ponúknuť vysokú kvalitu tlače a to aj vďaka značke EPSON. Firma FOMEI zastrešuje kompletné služby v oblasti inštalácií, servisu, spotrebného materiálu, kalibrácie monitorov a profilácie dodávaných materiálov.

K dátumu 20. 10. 2019 využívame tlačiarne, ktorými sú dva kusy EPSON SureLab D3000, dva kusy EPSON SureLab D700 a tri kusy veľkoformátové EPSON Stylus Pro 7890, EPSON SureColor SC-P6000 a EPSON SureColor SC-P8000.

99 % spotrebného materiálu používame práve od firmy FOMEI. Fotoplátna, FineArt fotopapiere FOMEI Collection, FomeiJet do veľkoformátoviek, rolky pearl/gloss/metallic FOMEILAB. Všetky fotopapiere sú u nás riadne sprofilované, aby sme dosiahli tie najlepšie možné výsledky.

V žiadnom prípade nemôžem zabudnúť na profesionálny prístup tímu FOMEI, ktorý touto cestou pozdravujem do Čiech, aj na Slovensko. Aj vďaka Vám sme jeden z najväčších suchých fotolabov na Slovensku.

Sociální sítě BJKFotolabu

FB Petr Jan Juračka