Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Fakulta výtvarných umění VUT

Fakulta výtvarných umění VUT (FaVU) nabízí vzdělání v uměleckých a designérských oborech ve všech třech stupních vysokoškolského studia. Významným doplňkem ateliérové výuky jsou i kurzy nabízené specializovanými pracovišti – Kabinetem tradičních médií a Kabinetem audiovizuálních technologií. V kreslírně Kabinetu tradičních médií se začínající umělci zabývají studiem lidského těla prostřednictvím figurální kresby a kresby aktu. Světla FOMEI zde využíváme pro osvětlení modelů při lekcích kresby. Ve videostudiu a fotostudiu Kabinetu audiovizuálních technologií je vybavení FOMEI používáno pro realizaci audiovizuálních projektů studentů všech ateliérů.

Proč jsme si vybrali FOMEI?

Protože se jedná o kvalitní českou značku s dobrým poměrem ceny a výkonu. Světla FOMEI využívají i další pracoviště fakulty, např. Ateliér fotografie, Ateliér videa, Ateliér herních médií a Ateliér malířství 1. Chtěli jsme proto pořídit vybavení, které bude navzájem kompatibilní.

Sociální sítě FaVU

FB Petr Jan Juračka

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.