FotoInstitut.cz

FotoInstitut.cz pořádá fotografické kurzy, zájezdy pro fotografy, celorepublikový festival "Setkání fotografů" nebo soutěžní akci "Fotomaratony". Působí na trhu již více než 20 let a jeho nabídka kurzů a workshopů je nejširší u nás. Je zaměřená jak na začínajícího fotografa, tak i na speciální témata jako noční krajina, platinotisk, fine art, temná komora, makrofotografie, letní fototábory. Jako jeden z mála v ČR nabízí ucelené fotografické vzdělání "Rekvalifikační studium Fotograf".

Ateliéry a svícení s FOMEI

FotoInstitut.cz má světly FOMEI vybavené celkem tři ateliéry. Hlavní sídlo je v Praze na Hanspaulce, menší ateliér na Chodově. Vícedenní soustředění, víkendové workshopy nebo letní tábory pak využívají ateliér se závěsným systémem v Domě fotografů na Šumavě přímo v malebném městečku Kašperské Hory. Kromě interiérového svícení se tu můžete naučit používat exteriová bateriová světla i ledkové příslušenství například při portrétu zasazeného do krásné šumavské krajiny nebo při reportáži na fotoexpedicích po celém světě, které FotoInstitut organizuje.

Sociální sítě FotoInstitut.cz

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.