PLAYzone

Osvětlení studio byla věc, která nás trápila dlouhodobě. Dlouhou dobu jsme používali softboxy, které sice měli na tu dobu dostatečnou intenzitu, neumožňovala ale její regulaci, stejně tak změnu teploty světla. V roce 2021 jsme změnili design studia, které bylo nyní širší, s větší hloubkou dekorací a dosavadní řešení již bylo nedostatečné. FOMEI jsme si zvolili díky doporučení od jiných organizací na naší scéně. 

Proč zrovna FOMEI?

Díky aktivnímu přístupu obchodníků FOMEI jsme byli schopni vyzkoušet několik modelů a vybrat si ten, který se nám nejvíce hodí. Aktuální vybavení se nám perfektně hodí do studia, jehož technika musí být schopná jednoduché demontáže a přesunu na jiné natáčecí místo. Kromě vysokého výkonu, přesahující naše aktuální požadavky, ale hodící se pro naše budoucí plány, nás zaujala i relativně nízká spotřeba, oproti fotografickým softboxům, které jsme používali doteď.

Sociální sítě PLAYzone.cz

Související produkty
Master LS-13B, stojan, max. 380 cm, 4 sekce

Stojan vhodný pro univerzální využití ve studiu i mimo něj. Robustní konstrukce z lehkých materiálů se nabízí k převážení mezi různými projekty, ale i k použití v ateliéru ke stabilnímu uchycení světel, nebo pozadí.

Kód: FY3513
2 290 Kč
1 893 Kč bez DPH
Skladem