Jsem tvůrce obsahu v profesionální esportové organizaci Sampi. Náš tým sídlí v jediném multifukčním gaming housu ve střední Evropě, který poskytuje kompletní zázemí nejen našim hráčům, ale i mně. Dnes díky FOMEI naleznete v domě plně vybavené studio, který slouží na natáčení námi produkovaných pořadů, klíčování nebo focení hráčů.

Proč FOMEI?

Značka FOMEI byla u mě při výběru techniky první volbou. Neměl jsem přímou zkušenost se zařizováním studia a nechtěl jsem se spolehnout pouze na slepý výběr techniky. FOMEI je česká firma s úžasným showroomem, zázemím a lidmi na svém místě. Ti nám byli velkou oporou při výběru kompletní techniky. Díky správným radám jsem zvolil vyváženou kombinaci světel určených primárně na fotografii, velkých LED světel pro video, a především vynikající RGB světla pro barevný nádech, který k esportu prostě patří. 

Technika FOMEI mi každý den usnadňuje práci, díky tomu, jak univerzální světla jsou. Kombinace velkých, ale lehkých LED světel spolu s barevnými RGB dává prostor světla přenášet po celém gaming housu a tvořit nespočet lokací. Při akcích pořádaných v Sampi Gaming Housu, vznikne i pět videí na pěti různých lokacích. V malém týmu jsou tedy vlastnosti jako lehká váha, odolnost, jednoduchost používání prostě k nezaplacení.

Pokud někdy budete v pozici, že chce investovat peníze do zlepšení své tvorby, nemůžu Vám doporučit nic jiného než se obrátit na FOMEI. profesionály, kteří skutečně ví, o čem mluví a prodají vám kvalitní techniku za rozumné peníze. Moc děkujeme.

Fanda Dumek, grafik a fotograf týmu SAMPI

Sociální sítě

YT TeamSampiFB TeamSampiIG TeamSampi