Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Škola Creative Hill Collage

Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií, s. r. o., se zaměřuje na rozvoj a vzdělávání studentů v oblasti audiovize, multimédií, designu, her a multimediálních aplikací. Důraz je kladen na praktickou výuku, která probíhá pod vedením odborníků z praxe v profesionálně vybavených učebnách, ateliérech a televizním studiu, s profesionální filmovou technikou, motion capture a VR. Absolventi školy se dobře uplatňují na trhu práce a jsou připraveni na navazující vysokoškolské studium v oblasti kreativního průmyslu.

Škola disponuje dvěma ateliéry:

x Malý ateliér je zařízený světly a fotografickým stolem FOMEI a je určený hlavně k výuce fotografie.
x Velký Zemanův ateliér o rozloze 260 m2 je vybavený 52 stropními světly na pantografech, šedým horizontem a 180° zeleným pozadím a využívá se k realizaci audiovizuálních cvičení.

Proč jsme si vybrali FOMEI:

Škola klade důraz na uplatnitelnost studentů v praxi, proto chceme, aby se už v průběhu studia seznamovali s profesionální technikou a naučili se ji obsluhovat a využívat ji kreativně. S trvalými světly a studiovými blesky značky FOMEI pracujeme převážně v hodinách fotografie, pevnost přepravních boxů oceňují naši filmaři při přepravě techniky na exteriéry. V rámci rekonstrukce ateliéru Zeman oceňujeme komplexní řešení stropního závěsného systému.

Sociální sítě Creative Hill

FB Petr Jan JuračkaFB Petr Jan JuračkaIG Petr Jan Juračka

Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.