Škola Michael

Akademie Michael - Vyšší odborná škola nabízí studentům léty ověřený vzdělávací přístup, který v sobě zahrnuje přirozené spojení teorie s praxí. To zaručují pedagogové jako např. Antonín Kratochvíl, Halina Pawlowská, Tomáš Třeštík a celá řada dalších, kteří prokázali svou odbornost nejen ve výuce, ale sami v současnosti patří k aktivním špičkám svého oboru doma i v zahraničí. Široká nabídka jednotlivých zaměření pod jednou střechou je zárukou jejich těsné propojenosti. V dnešním multimediálním světě je taková koncepce studia účinnou zárukou úspěchu absolventů v jejich povolání, protože případná vzájemná zastupitelnost v tvůrčích týmech je oceňovanou předností.
Studijní program je rozložen do tří let a má v rámci ČR ojedinělou koncepci. Ta vychází z ateliérového systému vzdělávání praktikovaného na vysokých uměleckých školách.

Základem koncepce studia na VOŠ Michael je vzdělávací program Multimediální tvorba v reklamě, který se dělí na jednotlivá zaměření: Filmová tvorba, Filmová produkce, Scenáristika a mediální komunikace, Fotografická tvorba, Grafický design a Design interiéru.
Studium je zakončeno absolutoriem a získáním titulu DiS. (diplomovaný specialista).

Proč technika FOMEI?

Fotografická technika FOMEI byla již nějakou dobu v našem hledáčku. Při zařizování nového fotografického ateliéru pro naše studenty to byla nakonec jasná volba, zvítězil i poměr cena-výkon.

Studenti zaměření Fotografická tvorba techniku FOMEI používají především pro své školní projekty a ročníkové práce a s naším svolením i pro své volné, osobní realizace a zakázky, ve kterých se je snažíme co nejvíce podporovat, protože cílem naší školy je, aby fotili co nejvíc..

Výhoda techniky FOMEI je snadná a intuitivní obsluha a poměrně velká odolnost, která se při podobném provozu dost hodí.

Video od Školy Michael

Sociální sítě Školy Michael

YT Škola MichaelFB Škola MichaelIG Škola Michael 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.