Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Marcin Golianek

Jmenuji se Marcin Golianek, jsem polský fotograf z Lublinu. Moje fotografování nezačalo kvůli vášni, ale ze zvědavosti. Snažil jsem se být lepší v tom co dělám a potřeboval jsem tvořit. Tato potřeba mě pronásledovala od velmi mladého věku přes spoustu zálib, ale fotografování mě nejvíc fascinovalo. Co je pro mě to nejdůležitější? Vyprávět příběh a navodit vzrušující pocity v osobě, která se dívá na moje fotografie. Vytvarovat světlo podle mé představy a udělat něco inspirujícího.

Dlouhou dobu jsem se zaměřoval hlavně na fotožurnalistiku, ale jakmile jsem vstoupil do studia a objevil barevné filtry, tak to zcela změnilo můj pohled na fotografii. Umělá světla mi umožnila nejen ukázat svět tak, jak ho vidím, ale vytvořit svět zcela nový.

Mojí práci lze vidět v časopisech, tisku a na hudebních obalech. Mám rád práci s dalšími tvůrci, jako jsou tvůrci videí, hudebníci, umělci make-upu a stylisté. Když vidíte celý tým sjednocený a ochotný přidat svou vášeň k tomu, aby se udělala perfektní fotografie, tak víte, že je to správně. ;-)

FB Marcin GolianekIG Marcin Golianek