Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Marek Musil

Po návratu do České republiky se usadil v Praze, kde začal pracovat jako asistent komerčních fotografů. V jejich fotostudiích získal možnost nahlédnout do tajů technické fotografie a samotného řemesla. Po čtyřleté práci asistenta odcestoval do USA, kde získal zkušenosti v módní a portrétní fotografii. Vybaven zahraničními zkušenostmi se po návratu domů již dokázal postavit na vlastní nohy. Brzy se prosadil jako fotograf ve své milované Praze. V průběhu patnácti let komerční práce nepřestal navštěvovat USA, kde pracoval na svých volných fotografických cyklech. Za zmínku stojí jeho opakované cesty na Florida Keys, kde vytvořil soubor podvodních fotografií s názvem Underwater Emotion. Další jeho osmiletý fotografický cyklus zachycuje černobílý svět zákulisí pražských módních přehlídek. Zde ukazuje veřejnosti skrytou stranu módního byznysu.

Soubor The Burning Man Collection vznikl před třemi lety a má za cíl ukázat svébytnou lidskou subkulturu, která se potkává v extrémních podmínkách tří rozdílných pouští na třech světadílech. S tímto souborem se dostal do finále Czech Press Photo 2018.

Markovy fotografie se pravidelně oběvují v českých časpisech jako je- Elle, Esquire, Harper´s Bazaar, Dolce Vita, Cosmopolitan, Marie Clarie

Jako reklamní fotograf měl příležitost fotit pro známé značky jako Pilsner Urquell, Auto Skoda, T-Mobile, Adidas, Czech Turism, Samsung a další.

Je ambasadorem značky Nikon pro Českou republiku a členem APF (asociace profesionálních fotografů).

Instagram a Facebook

Nechcem aby mi čokoľvek utieklo
Tu sa môžete prihlásiť k odberu akcií a noviniek v našom sortimente
- Odhlásiť sa môžete jednoducho.

Registráciou súhlasím so spracúvaním osobných údajov.