Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Studio TISK64

Studio TISK64 vzniklo jako počin dvou kamarádů, kteří si usmysleli, že je čas vrátit digitálnímu tisku význam “služba” od slova “sloužit”. Byl to vlastně takový osobní protest proti digitálním sběrnám, které se oběma aktérům zdály velmi neosobní. Oni naopak vidí ve fotografii jednotlivé osobnosti, vyprávějící své osobní, mnohdy niterné příběhy a tudíž si zasluhující osobní přístup! Tato myšlenka byla hnacím motorem a vytvořila pohodového ducha studia pro každého.

Hranicí jsou pouze vaše sny, je motto tiskárny od otevření a je tomu tak dodnes. Mnoho zákazníků bylo vystrašených špičkovým vybavením, ale velmi rychle si zvyklo na komfort servisu a kvalitu výstupu. Dnes je TISK64 zárukou pro množství malých profesionálů, kteří netisknou fotografie za statisíce, ale každodenním focením jsou těmi dělníky fotografie, kteří rozdávají malé každodenní radosti. A pro tyto zákazníky má studio vždy otevřenou náruč.

Honza Matoušek je vyučený fotograf s dlouholetou praxí v obchodě, Boris Stojanov je vyučený kuchař s dlouholetou praxí ve fotografii a tisku. Oba zažili frontové nasazení v obchodě, takže vás vítají vždy s milým úsměvem a citem pro vaši věc. Jejich stroje zahálejí pouze ve chvílích, kdy už mají vše hotové. Z počátku měli rozdělené role, ale třetí rok spolupůsobení tyto specializace z velké části setřel. Dnes mají oba jednotný rukopis, který prezentuje studio TISK64.

Rozsah jejich nabídky tisku je od malých fotografií 9x13 až po obrovské tisky s kratší stranou 1,5 m. Veškeré strojové zařízení bylo zakoupeno od firmy FOMEI. Uspějete zde i s laminací a kašírováním, samozřejmostí jsou obrazy na plátně. Jediné, kde s vámi budou polemizovat, je kvalita. Dodnes jsou přesvědčeni, že fotografie je prostředníkem k zastavení času a přenesení vzpomínky do budoucnosti. Takže jejich snahou je tisknout pouze na špičkové materiály Hahnemühle, SIHL a FOMEI, které zaručí dlouhověkost tisků. Ať chcete standardní fotografie nebo umělecké FineArt reprodukce, jste na správné adrese!

Doménou velkých zakázek jsou i digitalizace předloh a jejich reprodukce. Zkušenosti obou aktérů zaručují vždy spokojenost a výtečný výsledek. Ať se jedná o velké série kreseb pro masy, nebo o limitované série uměleckého směru, je de facto jedno, s čím zákazník přijde. Jména zákazníků zásadně nesdělují, když po nich chcete reference, odpoví vám s šibalským úsměvem:

“Tak si nás vyzkoušejte a udělejte si vlastní referenci!”

Kontakt: www.tisk64.cz | info@tisk64.cz