Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

AKČNÍ CENA na LED BAR 17 W včetně baterie a nabíječky

09.03.2021

FOMEI LED BAR 17 W je univerzální LED světlo pro video a fotografii. Nyní dostupný v prodeji za bezkonkurenční cenu 3 990,-. Rukojeť, baterie, nabíječka na baterie, napájecí adaptér a pásky se závitem pro spojení více světel dohromady. Toto vše zabalené v polstrované přepravní tašce s úchytem, která zajistí komfort při přenášení i uskladnění LED světel pro kreativní svícení.

FOMEI LED BAR 17W včetně baterie, nabíječky a dalšího příslušenství můžete nyní pořídit za velmi výhodnou cenu.

Cena snížena o 32 % na 3 990,-


Focení automobilů

Náš ambasador Dan Vojtěch nám ukázal, že je 17W LED světlo skvělé i na profesionální fotografování automobilů. Fotografie pořídil za pomoci LED tyče pro společnost Toyota Central Europe Czech Ltd.. Opět se projevila Danova proslulá kreativita a o výsledku se přesvědčte sami.

Video ukázka kreslení světlem - Dan Vojtěch

Portrétní fotografie

O portrétní fotografii s FOMEI LED BAR si můžete přečíst v článku od Jana Nováka, který přiložil i několik ukázkových fotografií s pohledem do backstage.

Odkaz na článek

Jak na portrét

Hned několika způsoby. Můžete světlo používat z ruky díky rukojeti. To ocení hlavně kreativní fotograf v terénu, který v jedné ruce drží fotoaparát, v druhé světlo a soustředí se na tvarování stínů, zatímco kouká do hledáčku. LED světlo může držet asistent. Nejčastěji se však využívá varianta světla na stativu s kloubovou hlavou pro naklopení světla do správného úhlu. Co ale další způsoby? Nabízí se několik kreativních nástavců a držáků na světlo, které usnadní práci a pomohou snadno docílit kreativních výsledků.


Příslušenství pro LED BAR

Příslušenství pro LED BAR

Křížový držák

Čtyři ramena křížového držáku můžete naklápět do 45° a vytvářet tak unikátní tvary světla a styly svícení. Nejvíce se tento způsob uchycení světel projeví v odrazu očí. Pokud jsou všechny 4 LED světla nastaveny na stejný kanál (A / B / C), lze je všechny ovládat za pomocí kteréhokoliv z nich. Stačí pouze měnit intenzitu nebo barevnou teplotu.

křížový držák

Horizontální držák

Kromě svícení samostatnými světly můžete vytvořit i jeden velký panel pomocí  "U" držáku pro LED BAR. Čtyři světla v horizontální poloze můžete kolektivně ovládat, pokud jsou na stejném kanálu a použít je například pro svícení portrétu, nebo videa. Celá sestava tak dostává nový rozměr a maximální využití.

Horizontální "U" držák

Vertikální držák

Opět vytváříme LED panel ze čtyř LED světel. Tentokrát ve vertikální poloze na "T" úchytu, který zabírá méně prostoru a lze ho využít na natáčení videa i fotografii.

Vertikální "T" držák

Klapky pro LED BAR

Klapky mají velké využití na poli fotografie i videa hlavně v případě, že chcete omezit světelný tok tam, kde ho nechcete mít. Například můžete klapky přivřít, aby světlo nesvítilo do objektivu, nebo na pozadí. Stejně tak lze vytvořit úzký pruh světla skrze úzkou skulinu mezi klapkami a využít jí pro tvorbu kontur na postavě.

Studiové klapky pro LED BAR


Shrnuto a podtrženo, FOMEI LED BAR je skvělým společníkem do studia, na cesty, a dokonce i na náročné projekty, které vyžadují kvalitní a kreativní výstup. Označujte na instagramu příspěvky pořízené s FOMEI LED BAR hashtagem #fomeiledbar17, ať vidíme i vaše skvělé výsledky.

FOMEI LED BAR 17W
Súvisiace produkty
Štúdiový držiak krížový pre 4x LED BAR

Štúdiový držiak pre 4 svetlá s klasickým závitom 1/4 ", ktorý sa používa na fotoaparátoch, kamerách, svetlách a ďalších zariadeniach. Produkt je určený pre FOMEI LED BAR 17W.

Kód: FY3461
€ 92,70
€ 77,25 bez DPH
Skladom v CZ
U - držiak pre LED BAR

LED BAR 17W nie je súčasťou balenia. Držiak pre 4x LED BAR 17W s ktorým si z LED tyčí môžete vytvoriť doskové svetlo a všetky tyče ovládať na rovnakom kanáli pomocou jednej z nich.

Kód: FY3459
€ 42,50
€ 35,42 bez DPH
Skladom v CZ
Batériové púzdro pre 6x AA / NP-F Sony

Batériové púzdro na 6x AA batérie s bajonetom Sony NP-F pre svetlá FOMEI LED BAR 17W / LED RING 23W / LIGHT LCD 14W / LED LIGHT 18-D

Kód: FY4323
€ 10,90
€ 9,08 bez DPH
Nie je skladom
Štúdiový držiak pre 4x LED BAR

Štúdiový držiak pre 4 svetlá s klasickým závitom 1/4 ", ktorý sa používa na fotoaparátoch, kamerách, svetlách a ďalších zariadeniach. Produkt je určený pre FOMEI LED BAR 17W.

Kód: FY3462
€ 34,40
€ 28,67 bez DPH
Skladom v CZ
Štúdiové klapky pre LED BAR

Kód: FY3460
€ 40,10
€ 33,42 bez DPH
Skladom v CZ