Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339
05.11.2015

Navštívilo nás DNP

FOMEI a.s. privítala vzácnu návštevu, predného výrobcu fototlačiarní DNP. Japonskí zástupcovia firmy DNP si prezreli centrálu v Hradci Králové a tiež navštívili zákazníkov FOTO ULLRICH  v Jičíně a OK FOTO vo Dvoře Králové.  

Japonští manažeři, paní Ikuko OGAWA (marketingová ředitelka pro země EU)  a pan Hitoschi NAGASAKA  (Senior president DNP Europe), se zajímali především o využití techologií DNP v komplexním řešení pro výrobu fotografií microLAB.  Pracovníci oddělení TISK předvedli v plné činosti zařízení nexLAB a  microLab TRIO. Oba zástupci ocenili technické řešení, zejména snadnou ovladatelnost a vysokou kvalitu výstupu, kterou zajišťuje Fomei díky svým vlastním ICC nastavením.

Zástupci DNP projevili zájem o setkání s provozovateli techniky DNP, kteří se nacházejí v okolí Hradce Králové. Navštívili firmy OK FOTO ve Dvoře Králové a FOTO ULLRICH v Jičíně. Zde se seznámili se způsobem práce úspěšných firem, které používají zařízení microlab TRIO  a nexLAB  "na plný úvazek". Bylo vidět, že je příjemně překvapila profesionální úroveň personálu a kvalita poskytovaných služeb na prodejnách. Jsme přesvedčeni, že tyto návštěvy zanechaly u zástupců DNP velký dojem o úrovni foto-prodeje v Čechách. Rádi bychom touto cestou poděkovali oběma firmám za skvělou prezentaci nejen své práce, ale také spoluráce s firmou FOMEI, jako svým dodavatelem řešení pro výrobu fotografie.

Image 0 foto ateliér FOTO ULLRICH a DNP návštěva

Nechcete prísť o ďalšie články a tipy?
Vyplňte e-mail a budeme vám ich pravidelne zasielať
Tiež nás môžete sledovať na Facebooku
Nechcem aby mi čokoľvek utieklo
Tu sa môžete prihlásiť k odberu akcií a noviniek v našom sortimente
- Odhlásiť sa môžete jednoducho.