Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Pomůcky Hahnemühle pro certifikaci fotografií

Co dělá umělecký tisk výjimečným? Je to exkluzivní vzhled a pocit z vysoce kvalitního uměleckého papíru s rozpoznatelnou a hmatatelnou strukturou pro archivní inkoustový tisk. Papír se stává součástí celého uměleckého díla; jelikož dobrý výběr uměleckého papíru vyzdvihne motiv prostřednictvím jeho charakteru a dělá obraz úplným a trvalým uměleckým dílem. Na konci kreativního procesu stojí tisk a prezentace fotografie nebo reprodukce na luxusním papíru. Každý výtisk si zaslouží nejlepší prezentaci včetně ochrany a záruky originality (autenticity) – ať už visí doma v rámu na zdi, je založený v albu, v portfoliu pro prezentaci v agenturách k akvizici výstavy v galerii nebo je určen pro prodej sběratelům.

Tři kroky učiní váš FineArt tisk perfektním:

Zaprvé: Správný tisk

Tiskněte, pokud možno jen archivními pigmentovými inkousty na vysoce kvalitní papíry. Tedy originálními inkousty na tiskárnách Canon řady PIXMA PRO a imagePROGRAF, EPSON řady SureColor P a Stylus PRO a HP řady DesignJet Z. Všechny papíry Hahnemühle jsou striktně testovány na odolnost proti stárnutí a výdrž po generace. Hahnemühle poskytuje zdarma ICC tiskové profily pro kalibrovaný a reprodukovatelný tisk, aby byla zajištěna dokonalá interakce mezi papírem a inkousty.

Speciální dotazy na nastavení tisku, kombinaci inkoustu, papíru vám zodpoví technická podpora FOMEI na paper@fomei.com.

Zadruhé: Ochrana

V druhém kroku je potřeba ochránit vaše umělecké dílo proti poškrábání a vlivu okolí ochranným sprejem Hahnemühle. Neviditelný jako jemná mlha, která utěsní povrch výtisku, aniž by se změnila jeho povrchová struktura. Barva pigmentového nebo dye-based inkoustu je zafixována, nehrozí vyblednutí, motiv si trvale zachovává svou intenzitu barvy a lesk. Ochranný sprej je rychleschnoucí. Žloutnutí motivu postřikem se neděje; naopak aplikací spreje zabráním žloutnutí papíru v čase.

Zatřetí: Certifikát pravosti – garance autenticity

Zvyšte hodnotu svého obrazu, o který má zájem galerie nebo sběratel umění, a to pomocí certifikátu pravosti Hahnemühle. Každý certifikát se skládá z volně personalizovaného certifikátu z ručního papíru a dvou identicky očíslovaných hologramů. Jeden hologram nalepíte na vaše umělecké dílo a druhý na certifikát o pravosti.


Pro umělce a kurátora Jörga Karrenbauera je FineArt tisk perfektním trojúhelníkem: „Mé konceptuální foto umění tisknu na jeden z mých oblíbených papírů, ten s archivním potenciálem FineArt Baryta nebo FineArt Pearl. Pro prezentaci v albech nebo portfolioboxech chráním výtisky ochranným sprejem. Mnou individuálně vystavený certifikát o pravosti na ručně vyráběném papíru od Hahnemühle a personalizovaná raznice potvrdí sběratelům, galeristům nebo muzeím hodnotu mé umělecké práce.“


Každou certifikovanou uměleckou práci můžete s odpovídajícím číslem certifikátu registrovat na www.myartregistry.com.

Zdroj: Hahnemühle.com

Súvisiace produkty
Hahnemühle Protective Spray 400ml

Ochranný lak je jemný aerosólový sprej určený pre inkjet výtlačky. Chráni inkjet obrazy a fotografie pred vlhkosťou, UV žiarením a ďalšími vzdušnými nečistotami a poškriabaním.

Kód: MH640702
€ 25,90
€ 21,58 bez DPH
Skladom v CZ
Hahnemühle pera pro podepisování fotografií

Pigmentové pero + grafitová tužka. Pro nezaměnitelný podpis každého umělce. Na všechny typy lesklých, pololesklých i hluboce matných fotopapírů.

Kód: MH640475
€ 17,60
€ 14,67 bez DPH
Skladom v CZ
Hahnemühle rukavice

Rukavice Hahnemühle sú dokonalým pomocníkom pri manipulácii s fotografiami a FineArt výtlačky. Spoľahlivo chráni pred odtlačkami prstov a mastnotou.

Akcia
Novinka
-63%
Ušetríte
€ 13,20
Kód: MH645030
€  21,00 € 7,80
€ 6,50 bez DPH
Skladom v CZ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.