Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339
29.05.2020

Profesionální portrétní studio pro začátečníky i náročné

Jako odpověď na otázku "S čím začít?" jsme vytvořili sestavu Digitalis 400 portrait kit, která disponuje výkonem, kvalitním zpracováním, variabilitou a neuvěřitelně snadnou manipulací. Pojďme se podívat, co nám zvýhodněná sestava nabízí.

Pokud hledáte způsob jak si zařídit základní portrétní studio v interiéru, Digitalis 400 Portrait kit je skvělá volba. Cenově zvýhodněný set profesionální techniky pro začátečníky i pokročilé obsahuje studiový blesk Digitalis s výkonem 400Ws, 300W pilotní žárovkou, 5 let zárukou i pro podnikatele zdarma, tělem z kovové slitiny, velmi snadným ovládáním a k tomu všemu s přijímačem a vysílačem TR-16 zdarma.

Jak vypadá balení:

Image 2

Vybalené:

Image 3

DIGITALIS 400 PORTRAIT KIT


Díky této sestavě můžete využít blesk pro tvorbu hlavního světla na portrét a zároveň použít odraznou desku na polohovacím rameni k výplni stínů, aniž byste jí museli držet nebo hlídat. Celý set je navržen pro jednočlennou obsluhu celého studia, takže se po nastavení světla a odrazné desky můžete věnovat čistě práci s modelem nebo modelkou.

Image 4

Modelka: Kristýna GrohováVýkon blesku vám umožňuje vytáhnout z vašeho fotoaparátu tu nejlepší kvalitu a využít jeho potenciál. Pokud chcete nastavit clonu f/8, ISO 100 a rychlost závěrky 1/200, není to žádný problém. Ani tak nejspíš nevyužijete 100% výkonu blesku. Zároveň však můžete výkon plynule regulovat pomocí ovládacího panelu na zadní straně blesku a využít i nízká clonová čísla pro menší hloubku ostrosti a mít například oči ostré a pozadí rozostřené.

Image 0

Měkké svícení a rovnoměrné šíření světla zaručí softbox s osmi pruty, kruhovým tvarem a průměrem 90cm. Vytváří perfektní rovnováhu mezi měkkými stíny a vykreslením tvaru tváře nebo těla, které fotografujeme. Kruhový tvar softboxu je ideální pro focení portrétu i z důvodu odrazu v očích. Čtverec, nebo obdélník, by nevypadal tak dobře.


Image 7

Měkké světlo není ideální pro každého, proto je zde možnost sundat vnější difuzní látku a tím vytvořit menší plochu zdroje světla. Taková změna přispěje k tvrdším stínům a výraznějším rysům ve tváři, nebo na těle. Takové svícení je vhodné zejména u mužských, nebo černobílých portrétů, které mnohdy vyžadují kontrastnější svícení.

Image 6

Sestava je kompletní a připravená k použití, tím to ale nekončí. Pokud budete s tímto setem fotit nějaký ten pátek a časem se rozhodnete, že potřebujete další světlo například na kontury, nebo na pozadí, sestavu můžete nadále rozšiřovat o další blesky, nebo příslušenství.


GALERIE

Súvisiace produkty
LED BAR 17/17 portrait kit

Zostava dvoch tyčových LED svetiel pre portrétnu fotografiu na batériu i sieťové napájanie. Skladné, výkonné, mobilné a ľahko ovládateľné. Súčasťou setu sú batérie.

Kód: FY4446
€ 392,40
€ 327,00 bez DPH
Méně než 5 ks
Digitalis 400 portrait kit

Ideálne štúdio pre začiatočníkov i pokročilých fotografov. Nenáročné, skladné a ľahko ovládateľné. Na relatívne malom priestore môžete povoliť opraty vašej kreativite a tvoriť bez hraníc.

Kód: FY4444
€ 681,40
€ 567,83 bez DPH
Na ceste
Basic 200 / start kit

Základná 200Ws / 150W záblesková zostava pre začínajúcich, alebo pokročilých hobby fotografov. Cenovo výhodná a po všetkých stránkach nenáročná zostava pre výučbu so svetlom.

Kód: FY4443
€ 253,30
€ 211,08 bez DPH
Skladom v CZ
Basic 400 / start kit

Základná 400Ws / 150W záblesková zostava pre začínajúcich, alebo pre pokročilých hobby fotografov. Cenovo výhodná a po všetkých stránkach nenáročná zostava pre výučbu so svetlom.

Kód: FY4442
€ 309,90
€ 258,25 bez DPH
Skladom v CZ
LED WIFI 100B start kit

Zostava je vhodná, ak začínate s umelým svetlom, alebo hľadáte jednoduché trvalé svetlo sa softboxom na dosvietenie vašich portrétov v interiéri. Kompletne osadená zostava je ideálna na fotenie portrétu až celej postavy.

Kód: FY4434
€ 559,70
€ 466,42 bez DPH
Skladom v CZ