Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Optika FOMEI ide za vami!

7.10.2022
12:00
16.12.2022
17:00

FOMEI ide za vami, prídite sa pozrieť a otestovať si naše výrobky. K videniu bude nielen naša stála ponuka ďalekohľadov, puškohľadov a pozorovacích ďalekohľadov, ale tiež novinky. Predvádzacie akcie sa budú konať na partnerských predajniach naprieč republikou.

Image 0

Novinky, které budete moci vyzkoušet:

Dalekohledy řady FOREMAN PRO XLD

Druhá generace špičkových dalekohledů FOMEI FOREMAN PRO XLD se dočkala klasického loveckého provedení 8x56 PRO ED. Jedná se o dalekohled s vynikající světelností a hranovou ostrostí až do krajů zorného pole. Model, u kterého nemusíte řešit žádný kompromis! Dalšími modely z řady FOREMAN,které uvidíte jsou dalekohledy 8x42 a 10x42 FOREMAN PRO XLD jejich hlavní předností je velké zorné pole a čistota obrazu.

Více informací o dalekohledech FOREMAN ➔

Puškohled FOMEI 3-18x56 Foreman HTC PRO Lock

Zlomovou novinkou v nabídce puškohledů Fomei je model 3-18x56 Foreman PRO HTC Lock. Do výčtu jeho předností patří např. velký rozsah zvětšení 3-18x, průměr objektivu 56mm nebo elektronické ovládání intenzity červeného bodu. Novinkou jsou uzamykatelné rektifikační věžičky! Velký rozsah zvětšení předurčuje nový Foreman pro široké využití v myslivosti a díky nastavitelné korekci paralaxy také pro sportovní střelbu.

Více informací o puškohledech FOREMAN ➔

Spektivy FOREMAN

Nové modely spektivů FOREMAN vynikající perfektní světelností, jsou vybaveny ED skly pro čistší obraz.

Více informací o spektivech FOREMAN ➔

Prezentace bude probíhat na těchto místech: