Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

AC-2, adaptér pre Creative set, FOMEI

Katalógové číslo: FY4272
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Adaptér pre príslušenstvo Creative set pre blesky Nikon SB-900, SB-910. Adaptér je nutná súčasť pre použitie komínkového reflektora, beaty Dish, softboxu, alebo voštinového filtra v spojení s DSLR bleskom.

Skladom v CZ
€ 9,00
€ 7,50 bez DPH
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 244 450 339

Adaptér pre príslušenstvo Creative set pre blesky Nikon SB-900, SB-910.
Adaptér je vhodný pre blesky s rozmermi hlavy 67-69 x 50-53 mm.

Adaptér je nutná súčasť pre použitie komínkového reflektora, beaty Dish, softboxu alebo voštinového filtra v spojení s DSLR bleskom.

Mám otázku na produkt AC-2, adaptér pre Creative set, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.