Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Balónový softbox 65 cm vr. adptéru, FOMEI

Katalógové číslo: FY3635
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Rychloskládací balónový softbox s priemerom 65 cm vrátane adaptéru Bowens a prepravného obalu.

Skladom v CZ
€ 112,90
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 905 223 331

MÄKKÉ SVETLO NA VŠETKY STRANY  

Balónový softbox poskytuje rovnomerne rozptýlené svetlo s minimom tieňov veľmi podobné dennému svetlu. Vhodný je ako na natáčanie rozhovorov, tak napríklad aj pre fotenie interiérov. Dá sa použiť ako s trvalým LED svetlom, tak i s bleskom. Neodporúčame ale používať pilotnú žiarovku .

UNIVERZÁLNY BAJONET BOWENS  

Súčasťou ceny svetla je bajonet Bowens, ktorý otvára možnosti pre použitie balóna na svetlách rôznych výrobcov a staroby. Z našej ponuky odporúčame svetlá LED WIFI 100B, LED WIFI 210B a LED DMX 300BX.

URČENÍ

Doporučeno pro všechna LED světla s bajonetem FOMEI / Bowens a blesky s LED pilotním světlem.

Nedoporučuje se pro všechna světla a blesky s halogenovou pilotní žárovkou nad 300 W.

Mám otázku na produkt Balónový softbox 65 cm vr. adptéru, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Súvisiace produkty
Difuzér 45 x 45 cm vr. adaptéru, FOMEI
Novinka

Rychloskládací dufuzér pre LED svetlá vrátane adaptéru Bowens a prepravného obalu .

€ 40,10
€ 33,42 bez DPH
FY3636 Skladom v CZ