Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Basic - 45DS, záblesková žiarovka, Terronic.

Katalógové číslo: FY4003
Výrobca: Terronic
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Záblesková servo žiarovka s päticou E27, ktorú môžete doplniť do zostavy Basic Hobby kit a vytvoríte tým tak najlacnejšiu verziu zábleskového fotoštúdia.

Pôvodná cena: €  31,60
Skladom v CZ
€ 17,60
€ 14,67 bez DPH
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 244 450 339

Smerné číslo blesku 28
Výkon vo Ws: 45 nabíjanie: 8-10s
teplota záblesku: 5500 K
svetlocitlivé čidlo je vstavané v tele žiarovky
napájanie 220V
 

Mám otázku na produkt Basic - 45DS, záblesková žiarovka, Terronic.

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek TERRONIC poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.