Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Big Table - 100, fotografický stôl s difúznou doskou, FOMEI

Katalógové číslo: FY7626
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Fotografický stôl o šírke 100 cm vr. opálovej dosky. 100 x 200 cm je vynikajúcim pomocníkom pri fotografovaní beztieňovej fotografie produktov. Fotografický stôl dodávame v inovovanej verzii bez predných záhybov, ktoré zaručujú väčšiu rovinu a nosnosť.

Méně než 5 ks
Doprava zdarma
€ 482,70
€ 402,25 bez DPH
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 244 450 339

Fotografický stôl o šírke 100 cm vr. opálovej dosky 100 x 200 cm je vynikajúcim pomocníkom pri fotografovaní beztieňovej fotografie produktov. Zadná strana stola je naklápacia a zadné nohy stola sú pojazdné. Opálová doska stola spĺňa tie najprísnejšie požiadavky na kvalitu rovnomerného nasvietenia.

Konštrukcia stola: - je vyrobená zo zliatiny kovov a je vybavená čiernym nástrekom - zadné nohy konštrukcie sú opatrené kolieskami pre ľahký pojazd - zadná strana stola je naklápacia v ľubovoľnom uhle náklonu - konštrukcia stola je vybavená prepravnou taškou

Difúzna opálové doska: - je vyrobená z materiálu PETG Gr.Fr.opal 30 / 3mm - svetelná priepustnosť 30% - UV stabilizácia - vyrobené vo Švédsku - kvalitne zabalená pre prepravu. Tento výrobok vďaka svojej dĺžke nemožno prepravovať štandardnou dopravou tovaru. O možnostiach dopravy Vás budeme informovať na dotaz.

MenoHodnota
Množství Produkt Popis
1 FY7694 Difúzna doska 100x200cm, FOMEI
1 FY7623 BIG-TABLE - 100, kovová konštrukcia stola, FOMEI
Mám otázku na produkt Big Table - 100, fotografický stôl s difúznou doskou, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Podobné produkty
Big Table 130 - štúdiový stôl s difúznou doskou, FOMEI
Doprava zdarma

Fotografický stôl Big Table 130 je profesionálnou variantou beztieňového stola. Fotografický stôl dodávame v inovovanej verzii bez predných záhybov, ktorá zaručuje väčšiu rovinu a nosnosť.

€ 651,60
€ 543,00 bez DPH
FY7462 Skladom v CZ