Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Click box 120 cm pro Fresnel RGB 200F

Katalógové číslo: FY3697
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Rychloskládací 120 cm softbox se speciálním uchycením pro FOMEI LED RGB  fresnel 200. Součástí balení je voštinový filtr a přepravní taška.

Skladom v CZ
Doprava zdarma
€ 380,10
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 905 223 331

SNADNÉ UCHYCENÍ

Softbox lze nasadit na světlo stejným způsobem jako klapky, které nahrazuje. Mezeru, která následně vzniká mezi světlem a softboxem můžeme zakrýt pruhem odrazivé látky, která je součástí balení LED RGB fresnelu a zabránit tak úniku světla do stran.

MĚJTE KONTROLU NAD SVĚTLEM

Díky nasazenému softboxu lze světlo změkčit, svítit rovnoměrně na větší plochy, ale také bude světlo svítit do stran. Tomu lze zamezit pomocí voštinového filtru, který usměrní světlo a je součástí balení.

Mám otázku na produkt Click box 120 cm pro Fresnel RGB 200F

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Súvisiace produkty
FOMEI LED RGB 200F
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
záruka
3 roky
záruka

LED RGB 200F profesionálne RGB svetlo s Fresnelovou šošovkou a maximálnym výkonom 200 W. Kompatibilné s aplikáciou Desal SIK a protokolom DMX.

€ 1 173,50
€ 977,92 bez DPH
FY3630 Nie je skladom
Podobné produkty