Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Digital Pro X- 1x vysielač/ 3x prijímač/ 1x USB vysielač

Katalógové číslo: PROX013
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Štúdiový kit diaľkových vysielačov a prijímačov a softvér PRO X.

Skladom v CZ
€ 196,00
€ 163,33 bez DPH
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 244 450 339

Presné zloženie kitu nájdete v záložke "Zloženie kitu".


Štúdiový kit diaľkových vysielačov a prijímačov a softvér PRO X.

Zloženie kitu:

1 x FY7828 Digital Pro X - Transmitter
3 x FY7826 Digital Pro X - Receivers
1 x FY7827 USB Transmitter + Software Pro X

 

Množství Produkt Popis
3 FY3446 PRO X - rádiový prijímač 2,4GHz
1 FY3447 PRO X - DSLR rádiový vysielač 2,4GHz
Mám otázku na produkt Digital Pro X- 1x vysielač/ 3x prijímač/ 1x USB vysielač

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.