Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Drytac JM44 SHA, laminátor 112cm

Zatiaľ nehodnotené

JM44 SHA je válcový laminátor se silikonovými válci o pracovní šíři 112,1 cm. Celokovová konstrukce, zpětný a dopředný chod, spouštění automatické či pedálem. Pro laminaci a kašírování (tloušťka desek až 2,5 cm) za studena (tlakem). Navíjecí hřídel.

  • Záruka: 2 roky
    (IČ 1 rok)
  • Katalógové číslo: EX30004
Potrebujete poradiť?  Volajte +420 495 056 500
€ 4 785,30
€ 3 987,75 bez DPH
Dostupnosť: Nie je skladom
  • Podrobný popis
  • Technické parametre
  • K stiahnutiu
  • Hodnotenie
  • Poradňa
  • Máte otázku?

JM44 SHA je válcový laminátor se silikonovými válci o pracovní šíři 112,1 cm. Celokovová konstrukce, zpětný a dopředný chod, spouštění automatické či pedálem.

Systém Drytac představuje špičkový systém laminace, kašírování a dalšího finishingu obrazu, který činí z výtištěných fotografií nesmrtelnou obrazovou paměť.

Laminační tlakocitlivé fólie poskytují již vysoce odolným výtiskům z fototiskáren další významný stupeň UV a mechanické ochrany. Samozřejmostí jsou fólie umožňující realizaci určitého uměleckého záměru a oboustranně lepící montážní samolepky.

Spojením médii FOMEI Collection Gloss 265FOMEI Collection Chrome Film 215  a laminátorů Drytac získáte výsledek, který hrdě obstojí jak pro účely archivnictví a výstavnictví, tak jako venkovní grafika. Vždy nekompromisní kvalita a jeden systém.

Válcový laminátory Drytac pro tlakocitlivou (studenou) laminaci a kašírování obrazů je vhodný pro začátečníky i profesionály do fotografických a DTP studií a obchodů, kde dbají na kreativitu a chtějí nabídnout plnou šíři služeb. Rychlost posuvu činí u modelu JM44 91,5–550 cm/min.

Užití laminátoru je široké - nejen pro aplikaci laminačních fólií (Drytac Protac), ale také pro montáž laminovaných obrazů na substráty do tloušťky 2,5 cm, a to pomocí oboustranných podlepovacích samolepek (MediaTac a UltraTac).

- variabilní rychlost posuvu
- celokovová konstrukce
- dopředný a zpětný chod
- senzor pro bezpečné vypnutí
- řídící nožní pedál
- včetně odvíjecí hřídele
- silikonové válce

Model JM44SHA dále umožňuje:
- elektronickou indikaci rozvoru válců
- elektronickou indikaci přítlaku
- přední hřídel pro médium k laminaci
- odvíjecí hřídel krycího média

Záruka: 12 měsíců. Servis: FOMEI a.s.

Mám otázku na produkt Drytac JM44 SHA, laminátor 112cm
Nechcem aby mi čokoľvek utieklo
Tu sa môžete prihlásiť k odberu akcií a noviniek v našom sortimente
- Odhlásiť sa môžete jednoducho.