Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

EPSON SureColor SC-P20000 (162,5 cm)

Katalógové číslo: EX20010
Výrobca: Epson
Záruka: 24 mesiacov (IČ 12 mesiacov)

Velkoformátová fotografická tiskárna 162,5 cm s inkousty UltraChrome PRO (K4). Pronájem: 350 € bez DPH / měsíc.

Na dotaz
Doprava zdarma
€ 10 935,30
€ 9 112,75 bez DPH
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 244 450 339

Velkoformátová tiskárna EPSON SC-P20000 disponuje zcela novou koncepcí a ultimátní tiskovou kvalitou i při vysokých rychlostech.

 • Možnost pronájmu včetně sw MIRAGE od 350 € bez DPH / měsíc. Více informací zde
 • AKCE do 19. 3. 2021: 3 roky záruka

Tisková studia a nároční výtvarní a fotografičtí umělci - prosím zpozorněte. Nástupce tiskárny SP11880, EPSON SureColor P20000, je nabitý novými technologiemi a je přesnější než jakákoliv jiná fototiskárna na trhu. Navíc se sadou inkoustů UltraChrome PRO se nezalekne jakékoliv reprodukce. A čb? Tu miluje ze všeho nejvíce!

EPSON SureColor SC-P20000 je největší fototiskárna společnosti EPSON - maximální šíře tisku činí 162,5 cm - a je zároveň i nejrychlejší. Oproti svému předchůdci (SP11880) nabízí trojnásobnou rychlost při srovnatelné tiskové kvalitě. K tomu aktivně přispívá nová tisková hlava EPSON PrecisionCore® microTFP® s 800 tryskami pro každý z deseti inkoustů zcela nové inkoustové sady UltraChrome PRO. Ta čítá čtyři odstíny šedé (černé) + Matte K inkoust, který je bez jakýchkoliv technologických prostojů k dispozici.

EPSON SureColor SC-P20000 potiskne role, listy a desky (do tl. 1,6 mm) od formátu A4 do 162,5 cm x 30 m.

Tiskárna je dodávána včetně robustního stojanu a koše. Volitelným příslušenstvím je automatický navíječ potištěné role. To všem "objemovým" tiskařům a těm, kteří zakázky dále zpracovávají laminátorem, přijde obzvláště vhod.

Profesionální inkjet fotografie v podání EPSONu je charakteristická:

 • archivačním potencálem (inkousty UltraChrome PRO jsou vrcholnou fotochemií dneška)
 • stabilitou (dotisk realizovaný po X měsících vypadá shodně jako prvozakázka)
 • širokou podporou stran výrobců papírů (role, listy) a tiskových softwarů


Tiskárnu Vám zařadíme do unikátního workflow:

 • jednoduchost
 • technická kvalita
 • minimalizace výmětu
 • podpora pro napínání pláten
 • čb reprodukce: nástupce uhlotisku
 • archivace
 • zákaznické ICC kalibrace
 • prvotřídní technická podpora a servis


Abyste získali

 • netradiční pohled na dnešní stav inkjet fototiskáren
 • nabídku kompletního řešení na míru
 • finanční rozvahu vč. provozních nákladů

oslovte nás prosím na fototisk@fomei.com.


Máte obavy z korektního zprovoznění tiskárny? Obáváte se, že ji nebudete umět využívat na maximum? S námi na takové potíže můžete zapomenout: specialista FOMEI tiskárnu nainstaluje, nakalibruje a vysvětlí Vám kompletní postup práce. První den přecházíte do ostrého provozu. RADOST.

Mám otázku na produkt EPSON SureColor SC-P20000 (162,5 cm)

FOMEI záruka 24 mesiacov (IČO: 12 mesiacov)

Štandardná záruka s nadštandardnou starostlivosťou FOMEI. Certifikovaní servisní technici s dlhoročnou praxou sú základom veľmi kvalitne odvedeného a zároveň rýchleho servisu na vašom zariadení. Vieme totiž, že ak tlačiareň netlačí, nezarába peniaze. A preto kladieme veľký dôraz na rýchlosť, avšak so zachovaním veľmi vysokej úrovne vykonaného servisu. To už ocenilo mnoho našich zákazníkov.

EPSON CoverPlus

Doprajte si dlhoročnú bezstarostnosť s rozšírenou zárukou veľkoformátových tlačiarní a minilabov EPSON. S EPSON CoverPlus si môžete istotu bezproblémovej výroby fotografií predĺžiť na 36 až 60 mesiacov. Viac informácií o rozšírenej záruke EPSON pre vašu tlačiareň získate na e-mailu fototisk@fomei.com.

Pozáručný servis

Je vaše zariadenie už po záruke? Nebojte, aj v takom prípade je vám so svojimi skúsenosťami a znalosťami FOMEI servis k dispozícii. Kolegovia sa veľakrát dokážu postarať a k životu priviesť aj zariadenia prevádzkované mnoho rokov.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.