Používame "Cookies" na to, aby ste si návštevu na našich stránkach maximálne užili. Môžu slúžiť na personalizáciu obsahu a reklám, na analýzu návštevnosti a na zobrazenie rôznych pluginov tretích strán (napr. socialné siete, online chat). S našimi partnermi z oblasti sociálnych sietí, reklamy a webovej analytiky súčasne zdieľame informácie o Vašom používaní stránky v anonymizovanej forme. Bližšie informácie nájdete tu.
Marketingové "Cookies" slúži na sledovanie správania zákazníka na webe. Ich cieľom je sprostredkovať relevantnú a užitočnú reklamu pre každého individuálneho používateľa, čím sú výhodné pre všetkých. (viac)
Štatistické "Cookies" pomáhajú majiteľom webových stránok s porozumením toho, ako sa používatelia na ich stránkach správajú tým, že zbierajú a reportujú anonymné dáta. (viac)
Tieto "Cookies" sú pre funkčnosť webovej stránky nenahraditeľné a zaisťujú jej fungovanie napr. pri navigácii a dostupnosti užívateľských sekcií. Táto stránka nemôže správne fungovať, pokiaľ nie sú "Cookies" povolené. (viac)
Tieto "cookies" pomáhajú predovšetkým prispôsobiť obsah, napríklad ponukou konkrétnych produktov na základe vašej histórie prehliadania alebo objednávok. (viac)
User preferences
It monitors the user's consent to provide user data to Google services for advertising purposes(more)
Personalization data
Monitors user consent to target personalized ads by Google services (products). (more)
Cookies sa používajú na ukladanie vášho nastavenia a preferencií, analýzu návštevnosti našich stránok, sprostredkovanie funkcií sociálnych médií a na personalizáciu obsahu a reklám.
Prečítajte si viac v našich Zásadách používania súborov cookies.
Jednooký ZOOM ďalekohľad plnený suchým dusíkom. Vodeodolný, prachuvzdorný, odolný proti oroseniu. Pogumované telo, celosklenená optika, šošovky s SMC, hranol BaK4.
Model Fomei 20-60x60 Leader SMC je jednooký ZOOM ďalekohľad plnený suchým dusíkom a pevným telom. Vďaka tejto výbave je vodeodolný, prachuvzdorný a odolný proti vnútornému oroseniu.
Pogumované telo je chránené púzdrom, ktoré je súčásťou dodávky a môže byť na ďalekohľade nasadené aj behom pozorovania. Celosklenená optika, šošovky s antireflexnou úpravou SMC a hranol BaK4 zaručujú kvalitný obraz pri pozorovaní na veľké vzdialenosti aj za zhoršených svetelných podmienok.
Telo ďalekohľadu je vybavené jednotným statívovým závitom a je možné ho upnúť na běžný foto / video statív. Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť foto-adaptér pre zrkadlovky Canon, Nikon alebo Sony. Vonkajší priemer okulára / gumová očnica je 43,0mm.
Dostupné foto / camera adaptéry:
OY9009 .. FOMEI adaptér pre DSLR SONY pre SpottingScope Leader
OY9010 .. FOMEI adaptér pre DSLR Canon pre SpottingScope Leader
OY9011 .. FOMEI adaptér pre DSLR Nikon pre SpottingScope Leader
Statív nieje súčasťou dodávky.
| Meno | Hodnota |
|---|---|
| Zväčšenie | 20 - 60x |
| Priemer objektívu | 60mm |
| Zorný uhol | 2,1 - 1,0° |
| Zorné pole v 1000 m | 37,0 - 16,0m |
| Minimálna ostriaca vzdialenosť | 5,0-5,5m |
| Relatívna svetelnosť | 9,0 - 1,0 |
| Optický výstup | 3,0-1,0mm |
| Sklo hranola | BaK4 |
| Úprava šošoviek | SMC |
| Dioptrická korekcia | -dpt |
| Statívový závit | áno |
| Šírka | 15,5cm |
| Dĺžka | 33,5cm |
| Hmotnosť | 0,99kg |
Každý ďalekohľad FOMEI prechádza individuálnou výstupnou kontrolou a nastavením na špeciálnom pracovisku v Hradci Králové. Je tak garantovaná funkčnosť a kvalita dodávaných optických prístrojov.
Servisné pracovisko vykonáva tiež záručný a pozáručny servis optiky FOMEI, ktorý je poskytovaný po celú dobu životnosti prístroja. Servis FOMEI je vybavený aj technológiou pre opätovné plnenie inertným plynom.



