Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

LED BAR 17/17 portrait kit

Katalógové číslo: FY4446
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Zostava dvoch tyčových LED svetiel pre portrétnu fotografiu na batériu i sieťové napájanie. Skladné, výkonné, mobilné a ľahko ovládateľné. Súčasťou setu sú batérie.

infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 905 223 331

Presné zloženie kitu nájdete v záložke "Zloženie kitu".


Kompletné fotoštúdio v taške 

Či už fotíte, alebo natáčate, v jednej prepravnej taške môžete prepravovať kreatívne štúdio o troch svetlách na batérie, ktoré sú súčasťou balenia. FOMEI LED BAR 17 W je vhodný na klasické svietenie portrétu, ale aj na tvorbu kontúr pomocou svietenia od zadu smerom k fotoaparátu. Pre lepšiu manipuláciu tyčovými svetlami sú v sade kĺbové hlavy pre nakláňanie. Vďaka rukoväti môže asistent, alebo dokonca fotograf svietiť z ruky. Celý set môžete samozrejme použiť na sieťové napájanie, ktoré je taktiež súčasťou balenia. Ak ste YouTuber, natáčate rozhovory, produktové videá, alebo hoci len stories na instagram, tak tento kit určite využijete.SNADNO OVLADATELNÝ SYSTÉM

Ovládací tlačítka zaručují rychlé a intuitivní manuální ovládání.

UNIVERZÁLNÍ

Pro fotografování a filmování.

VŽDY PO RUCE

Pro profesionální fotoaparáty, kamery a mobilní telefony.

BAREVNĚ UNIVERZÁLNÍ

Variabilní barevná teplota od 3200 do 8000 K.


LED BAR je ruční tyčové LED světlo s novou technologií vestavěných přijímačů, díky čemuž můžete pohodlně ovládat více kanálů/světel najednou. Základem jsou tři skupiny kontrolních kanálů (A, B, C), díky nimž je možné nastavovat světla samostatně nebo ve skupinách.

Výrobek je navržen tak, aby se s ním jednoduše zacházelo. Obsahuje čtyři nejvíce používané teploty barev, a to 3200K / 5000K / 5600K / 8000K jako rychlý výběr pro pohodlné focení.


Obsah balení

  • Přepravní pouzdro  
  • Baterie NP-F 750
  • Mřížkovaná rukojeť
  • Nabíječka 
  • Spojky na propojení světel

LED BAR je velmi šikovný a flexibilní, jednoduše ho můžeme vzít kamkoliv a je vhodný též jako doplňkové světlo.Fotografie byla vyfocena s jedním LED BAR 17W

Článek o focení s led světlyPro uchycení světla na stojan s možností naklopení lze použít produkt: UH-500, kloubová hlava, Terronic


FY3461 Křížový držák    /    FY3459 U držák    /    FY3460 Studiové klapky    /    FY3462 Vertikální držák

FOTOGRAF MAREK MUSIL S LED SVĚTLY FOMEI

MenoHodnota
Vernosť farieb (CRI/Ra)95+
Výkon17WW
BatériaNP-F slot
Nabíjanieexterná
Výdrž batérie1 hod
Váha0,66kg
Výška50,5cm
Šírka6cm
Hĺbka6cm
Farebná teplota3200 / 5000 / 5600 / 8000K
Chladeniepasívny
Množství Produkt Popis
2 FY4293 BASIC LS-222, stojan pre svetlá, Terronic
2 FY7342 UH-500, kĺbová hlava, Terronic
2 FY3458 FOMEI LED BAR 17W, vrátane batérie a nabíjačky
Mám otázku na produkt LED BAR 17/17 portrait kit

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.