Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

LED ROLL 18/18 youtuber kit

Katalógové číslo: FY4427
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Ak natáčate videá na youtube, alebo sociálne siete, potom je ľahký, výkonný a flexibilný zdroj svetla ideálnym parťákom do interiéru aj na cesty. Kompletným setom svetiel pre YouTuber môžete ozvláštniť svoju tvorbu a dostať svoje video na inú úroveň.

infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 905 223 331

Presné zloženie kitu nájdete v záložke "Zloženie kitu".


Posuňte své video na další level

Dobré světlo na videu vypadá prostě skvěle a to ať už se bavíme o youtuberovi, který sedí u počítače a natáčí sám sebe, nebo o někom kdo natáčí recenze, nebo rozhovory a chce své videa sjednotit pod znatelným "světelným podpisem". Výhoda LED ROLL panelů je jejich snadná přenosnost a manipulace. Můžete je nasadit do sáňek fotoaparátu, pomocí závitu upevnit na rack, svítit z ruky a nebo upevnit na stojan. Chcete li vysvítit objekt, odpíchnout ho od pozadí nebo si vytvořit lepší světelné podmínky v tmavé místnosti, tak je právě tento set pravé řešení právě pro vás.


VARIABILNÍ

Panel je možné ohnutím libovolně přizpůsobit scéně, či jej jednoduše sbalit do batohu. Je též možné jej skrze přibalené příslušenství umístit do sáněk fotoaparátu.


MOBILNÍ

FOMEI ROLL LED 18W má možnost napájení bateriemi standardu Sony NP díky kterým je možné světlo zásobovat energií i v těch nejnáročnějších podmínkách bez přístupu k síti.


JEDNODUŠE OVLADATELNÝ

Výkon panelu se ovládá jednoduchým otočným voličem v krocích 0-100%.Balení obsahuje:
  • světlo FOMEI ROLL LED 18
  • kloubová hlava pro upevnění světla na stativ/do sáněk blesku
  • napájecí adaptér


MenoHodnota
Vernosť farieb (CRI/Ra)95
Výkon18W
BatériaNP-F (není součástí balení)
Váha0,4kg
Výška21,8cm
Šírka21,3cm
Farebná teplota5 600K
Chladeniepasívny
Množství Produkt Popis
2 FY4324 Nabíjačka batérií NP-F, Sony
2 FY3566 FOMEI ROLL LED 18W
2 FY3573 NP-960 kompatibilná batéria pre LED Light, LED RING
2 FY4293 BASIC LS-222, stojan pre svetlá, Terronic
Mám otázku na produkt LED ROLL 18/18 youtuber kit

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.