Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Master Boom 532, stojan s ramenom, max. 532 cm, 3 sekcie, rameno max. 240 cm

Katalógové číslo: FY3521
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Profesionálny svetelný stojan 2 v 1 pre použitie ako vysoko robustný stojan, alebo ako stabilný stojan s pohyblivým vrchným ramenom. Všetky súčiastky okrem uťahovacej výmennej kľučky sú z chrómovej ocele. Oceniť možno naozaj veľmi stabilnú a ťažkú základňu stojana, teda vo väčšine situácií nevyžaduje zaťažovacie vrecia. Pohyblivé vrchné rameno je na pevnom kĺbe, nemusíte sa teda báť odtrhnutia a zároveň je samotné rameno vysúvacie. Ako úžasný pomocník sa osvedčil už pri nejednom projekte.

Skladem
Doprava zdarma
€ 404,40
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 905 223 331

Profesionálny svetelný stojan 2 v 1 pre použitie ako vysoko robustný stojan, alebo ako stabilný stojan s pohyblivým vrchným ramenom. Všetky súčiastky okrem uťahovacej výmennej kľučky sú z chrómovej ocele.

FOMEI Master Boom 510 Stojan

Rozmer: 155–510 cm

Max. nosnosť: 30 kg


FOMEI Master Boom 510

Rameno Rozmer: 153–260 cm

Max. nosnosť: 8 kg

MenoHodnota
Hmotnosť22000g
Maximálna výška5320mm
Minimálna výška1680mm
Zložený - veľkosť1720mm
Maximálna nosnosť10kg
Mám otázku na produkt Master Boom 532, stojan s ramenom, max. 532 cm, 3 sekcie, rameno max. 240 cm

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.