Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Mini Table - 2, fotografický stôl s difúznou doskou, FOMEI

Katalógové číslo: FY7467
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Fotografický stôl pre beztieňovú fotografiu. Rozmer difúznej dosky je 60 x 130 cm. Doska stola je upevnená ku konštrukcii pomocou upínacích skrutiek.

Skladom v CZ
€ 152,80
€ 127,33 bez DPH
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 244 450 339

Fotografický stôl o šírke 60 cm vr. opálovej dosky 60 x 130 cm je vynikajúcim pomocníkom pri fotografovaní beztieňovej fotografie produktov. Zadná strana stola je naklápacia. Opálová doska stola spĺňa tie najprísnejšie požiadavky na kvalitu rovnomerného nasvietenia. Konštrukcia stola: - je vyrobená zo zliatiny kovov a je vybavená bielym nástrekom -  zadná strana stola je naklápacia v ľubovoľnom uhle náklonu - konštrukcia stola je vybavená prepravnou taškou Difúzny opálová doska: - je vyrobená z materiálu PETG Gr.Fr.opal 30 / 3mm - svetelná priepustnosť 30% - UV stabilizácia - vyrobené vo Švédsku - kvalitne zabalená pre prepravu

MenoHodnota
Materiál konštrukciemetal
Materiál doskyobojstranný RC lesk
Šírka60cm
Výška61cm
Hĺbka76cm
Množství Produkt Popis
1 FY7696 Difúzna doska 60x130cm, FOMEI
1 FY7629 MINI TABLE - 2, kovová konštrukcia stola, FOMEI
Mám otázku na produkt Mini Table - 2, fotografický stôl s difúznou doskou, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.