Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Súprava príslušenstva pre LED MINI, FOMEI

Katalógové číslo: FY3582
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Set príslušenstvo pre LED MINI 15W a 30W.

Skladom v CZ
€ 125,10
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 905 223 331

SADA PRÍSLUŠENSTVA PRE LED MINI

Na obe svetlá rady LED MINI je možné pripevniť príslušenstvo, ktoré je možné zvlášť dokúpiť. Toto príslušenstvo je predávané výhradne v sade, ktorá obsahuje: komínok (vrátane dvoch voštinových filtrov), modrý difúzor, žltý difúzor, oranžový difúzor, biely difúzor, veľkú voštinu, klapky, veľkú difúzna guľu a malý softbox. Príslušenstvo je skvelé pre pochopenie a naučenie základnej práce s modifikáciou svetla.


REDUKCIA

Image 8


FAREBNÉ FILTRE

Image 9


KLAPKY

Image 10


VOŠTINA

Image 11


GUĽOVÝ DIFÚZOR

Image 12


KOMÍNOK S VOŠTINAMI

Image 13


SOFTBOX

Image 14

Mám otázku na produkt Súprava príslušenstva pre LED MINI, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Súvisiace produkty
FOMEI LED MINI 30W
Doprava zdarma
Záruka 3 roky
záruka
3 roky
záruka

Univerzálne cestovné LED svetlo s výkonom 30W a farebnej teplote 5600K.

€ 262,70
€ 218,92 bez DPH
FY3581 Skladom v CZ
Master LS-10B, stojan, max. 260 cm, 3 sekce

Základný a univerzálny stojan pre štúdiové blesky. Stojan aj cez svoju malú veľkosť a nízku cenu ponúka nosnosť 4kg a maximálnu výšku 2,6m.

€ 48,20
€ 40,17 bez DPH
FY3512 Skladom v CZ