Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

UNI-CLAMP / univerzálny držiak, FOMEI

Katalógové číslo: FY7359
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Uni Clamp je univerzálny držiak, ktorým je možné uchytiť svetlo na tyč alebo taktiež pre uchytenie pozadia.

Na ceste
€ 42,50
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 905 223 331

Uni Clamp je univerzálny držiak, ktorým je možné uchytiť svetlo na tyč alebo taktiež pre uchytenie pozadia.

Uni Clamp Systém je systémom držiakov, svoriek a ďalšieho príslušenstva, ktoré je vždy potrebné pri stavaní fotografickej scény. Jednotlivé časti sú kompatibilným systémom, ktorý možno kombinovať v spojení so svetlami, statívmi, uchytením role pozadia, alebo pri uchytení textilného pozadia. Najmä v oblasti produktovej fotografie často potrebujeme podržať, alebo podoprieť produkty tak, aby boli v rovine alebo v uhle, ktorý potrebujeme pre fotografovanie. Pomocou týchto držiakov a svoriek si môžeme vytvoriť vlastný pomocný systém pre univerzálne použitie vo fotografickom štúdiu.

Mám otázku na produkt UNI-CLAMP / univerzálny držiak, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.