Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

ZigBee receiver/přijímač pro blesky Pro X - EXTRA Frequency (iPhone, iPad), FOMEI - stopy po používání

Katalógové číslo: FY78261001
Výrobca: FOMEI
Záruka: 12 mesiacov (IČ 12 mesiacov)

ZigBee přijímač pro studiové blesky Digital Pro X. Extra Frequency. Speciální frekvence. Kompatibilní pro ovládání pomocí iPhone a iPadu.

Skladom v CZ
€ 56,30
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 905 223 331
ZigBee přijímač pro studiové blesky Digital Pro X. Speciální frekvence. Kompatibilní pro ovládání pomocí iPhonu a iPadu. Systém Pro X je kompatibilní s: Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 3.2.6 Mac OS X 10.5 Leopard, 3.2.7 Mac OS X 10.6 Snow Leopard, 3.2.8 Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion * iPhone (sw. ke stažení zde) * iPad (sw. ke stažení zde) * tablet s Androidem (sw. ke stažení zde) * smartphone s Androidem (sw. ke stažení zde)

Mám otázku na produkt ZigBee receiver/přijímač pro blesky Pro X - EXTRA Frequency (iPhone, iPad), FOMEI - stopy po používání

POUŽITÉ ZBOŽÍ FOMEI

  • Toto zboží je použité, avšak plně funkční.
  • Mohlo být vystavené v našich showroomech, použito při našich prezentacích a nebo mohlo být testováno našimi partnery a ambassadory.
  • Zboží vykazuje známky použití a může být viditelně opotřebené.

ROČNÍ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto i na použité zboží dáváme dobrovolně záruku 1 rok (12 měsíců) od data nákupu. Naše záruka je v plném rozsahu platná jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.