Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Concave Photo Studio

Concave je interiérový fotoateliér v Praze. V našem ateliéru jsou k dispozici tři místnosti s velkým výběrem techniky a dekorací pro dokonalé focení nebo natáčení videa. Nabízíme moderní vybavení, zázemí, unikátní interiér s umělecký opracovanémi textrurovanémi stěnami a designerským nábytkem, provoz i o víkendu a pečlivý a personální přístup k každému zákazníkovi.
Spolupracujeme s několika organizacemi které vybírají náši studio pro své workshopy nebo individuální kurzy.
Pro snadnou rezervace je možnost využít naší webové stránky, messengery nebo kontaktovat telefonicky.

Concave je místo kam přijdou na profesionální focení jak zkušené modelky a fotografové, úplní začátečníci s prvním pokusem o focení ve studiu tak v současné době i blogeři a influenceři pro natáčení zajímavého video kontentu. O své zákazníky se staráme co nejvíce, a právě proto jsme zvolili technické vybavení do našeho fotoateliéru od firmy FOMEI. Máme od této značky bleskové a LED světla a další studijní příslušenství. Ceníme svetla FOMEI hlavně za kvalitu a snadné ovládání. S Fomei začátečníci se ne musejí bát a bojovat se studijním světlem, a profíci ne utrácejí na nastavení dokonalého světla více než pár minut.

Proč zrovna technika FOMEI?

FOMEI je pěknou volbou i díky svému zodpovědnému a profesionálnímu přístupu k zákazníkům. Víme že vždycky dostaneme odpověď na jakoukoliv otázku nebo prosbu od týmu FOMEI. Rozhodně doporučujeme firmu FOMEI k dlouhodobé spolupráci.