Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Light Garden Academy

Light Garden Academy je škola profesionální fotografie. Od roku 2008 pořádáme semináře, ze kterých vychází nová generace profesionálních fotografů a retušérů. Naše semináře jsou jedinečné tím, že jako lektory představujeme špičkové módní a reklamní fotografy. Ti jsou jako jediní schopni zprostředkovat pohled "za oponu" a nechat tak účastníky nahlédnout do toho, jak se tvoří vrcholná módní a reklamní fotografická tvorba.

Proč jsme si vybrali světla FOMEI

Spolupráci s FOMEI jsme navázali velmi brzy po vzniku naší školy. Hledali jsme partnera, který by nám poskytl špičkovou, profesionální, a především spolehlivou techniku. Semináře kladou na světelnou techniku přeci jen větší nároky než běžná práce ve studiu. To všechno světla FOMEI splňují naprosto bez výhrad, podle našeho názoru patří mezi naprostou světovou špičku. Spolupráce nakonec přerostla v přátelský vztah, takže se podílíme i na testování nových světel v terénu a v obtížných podmínkách.

Ze světelného parku FOMEI používáme na denní bází jak bateriová záblesková světla (řada Digitalis Pro), tak trvalá světla (Fresnely, LED panely i LED bary).

Sociální sítě Light Garden Academy

FB Petr Jan Juračka