Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Obor Fotograf na SŠ–COPTH

Obor Fotograf

Obor Fotograf je jeden z mnoha oborů, které nabízí SŠ-COPTH. Sídlíme v pražských Vysočanech a nabízíme čtyřleté studium, zakončené maturitní zkouškou. Žáci se během studia naučí všechny důležité fotografické dovednosti potřebné k vykonávání této profese a vyzkouší si široké spektrum fotografických žánrů. Mezi hlavní oblasti fotografie, na které je kladen důraz, patří například reklamní, módní, portrétní a reportážní fotografie. Dále se žáci ve výuce věnují úpravě fotografií v grafických programech a základům reklamní grafiky a videotvorby.

Absolventi oboru se tak stanou profesionálními fotografy, kteří ovládají nejširší možné dovednosti fotografování. Uplatnění v oboru mohou absolventi nalézt například v profesionálních reklamních a grafických studiích, jako fotografové živnostníci, fotožurnalisté a fotoeditoři v médiích nebo odborní prodejci fotografického zboží.

Absolventi mohou také pokračovat ve studiu fotografie a příbuzných oborů jako je film či grafika na vysokých uměleckých školách a získat tak další příležitosti pro rozvoj jejich odbornosti.

Proč zrovna FOMEI?

Ke své tvůrčí práci mají žáci naěeho oboru k dispozici několik ateliérů, které jsou vybaveny nejnovější profesionální technikou od firmy FOMEI. Ve výuce si ale mohou vyzkoušet i fotografování v exteriéru například s bateriovými blesky, nebo jiným příslušenstvím. Při tvorbě videa pak žáci ocení především práci s LED panely a světly, případně čtecím zařízením, klíčovacím pozadím a dalším filmovým příslušenstvím. Pro žáky neustále doplňujeme nejmodernější vybavení právě od firmy FOMEI, se kterou již několik let úzce spolupracujeme. Žáci se zabývají i klasickou analogovou fotografií, kterou zpracovávají ve zrekonstruovaných fotokomorách.

Daniel Hušták

Sociální sítě SŠ-COPTH

FB SŠ COPTH

Související produkty
Digitalis Pro T600, FOMEI

Nová generácia skladných, ľahkých a univerzálnych bleskov . Voliteľne batériový / sieťový s funkciami HSS, strobo, rýchle horenia záblesku, 10W pilotné LED svetlo.

záruka
5 let
záruka
Kód: FY3041
€ 824,40
€ 687,00 bez DPH
Skladom v CZ
FOMEI LED ROLL 62 DMX

Moderný flexibilný LED panel s maximálnym výkonom 62 watt pri konštantnej farebnej teplote 5600K. Vhodný ako na fotenie, tak na video. Možnosť DMX ovládania.

Novinka
Kód: FY3606
€ 331,90
€ 276,58 bez DPH
Skladom v CZ
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.