Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Škola Michael

Akademie Michael - Vyšší odborná škola nabízí studentům léty ověřený vzdělávací přístup, který v sobě zahrnuje přirozené spojení teorie s praxí. To zaručují pedagogové jako např. Antonín Kratochvíl, Halina Pawlowská, Tomáš Třeštík a celá řada dalších, kteří prokázali svou odbornost nejen ve výuce, ale sami v současnosti patří k aktivním špičkám svého oboru doma i v zahraničí. Široká nabídka jednotlivých zaměření pod jednou střechou je zárukou jejich těsné propojenosti. V dnešním multimediálním světě je taková koncepce studia účinnou zárukou úspěchu absolventů v jejich povolání, protože případná vzájemná zastupitelnost v tvůrčích týmech je oceňovanou předností.
Studijní program je rozložen do tří let a má v rámci ČR ojedinělou koncepci. Ta vychází z ateliérového systému vzdělávání praktikovaného na vysokých uměleckých školách.

Základem koncepce studia na VOŠ Michael je vzdělávací program Multimediální tvorba v reklamě, který se dělí na jednotlivá zaměření: Filmová tvorba, Filmová produkce, Scenáristika a mediální komunikace, Fotografická tvorba, Grafický design a Design interiéru.
Studium je zakončeno absolutoriem a získáním titulu DiS. (diplomovaný specialista).

Proč technika FOMEI?

Fotografická technika FOMEI byla již nějakou dobu v našem hledáčku. Při zařizování nového fotografického ateliéru pro naše studenty to byla nakonec jasná volba, zvítězil i poměr cena-výkon.

Studenti zaměření Fotografická tvorba techniku FOMEI používají především pro své školní projekty a ročníkové práce a s naším svolením i pro své volné, osobní realizace a zakázky, ve kterých se je snažíme co nejvíce podporovat, protože cílem naší školy je, aby fotili co nejvíc..

Výhoda techniky FOMEI je snadná a intuitivní obsluha a poměrně velká odolnost, která se při podobném provozu dost hodí.

Video od Školy Michael

Sociální sítě Školy Michael

YT Škola MichaelFB Škola MichaelIG Škola Michael