Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
07.05.2019

Nová řada duálních blesků TX TTL

Je to tady, na trh uvádíme novou, modernizovanou řadu oblíbených duálních blesků Digitalis Pro TX TTL, nyní již ve dvou výkonnostních verzích 400 a 600 Ws. Zásadním zlomem je plná podpora fotoaparátů Fujifilm/Sony, po boku stávajících zařízení Canon/Nikon.

Fomei Digitalis Pro TX 400/600 TTL

Nová generace osvědčených, skladných, lehkých a univerzálních blesků s podporou TTL, HSS, strobo režimu a opatřených 20W LED pilotním světlem.

Image 1


Image 2


Pro koho je blesk určen

Řada TX 400/600 TTL je určena pro všechny, kteří ocení univerzálnost, váhu, odolnost a kvalitu.

Díky možnosti napájení jak z baterie, tak ze sítě, jej uvítá každý, kdo potřebuje světla do ateliéru a zároveň zápolí s dilematem, jak napájet světla při focení na lokacích. V tomto případě stačí přikoupit síťový adaptér a plnohodnotný studiový blesk je na světě. V základním balení je baterie, nabíječka a popruh. Výměna baterie za síťový zdroj je velice snadná.

Image 3

Výměna baterie za síťový zdroj je rychlá, stačí stisknutí jednoho tlačítka a vysunout.

Další kdo tuto novinku využije naplno, jsou bezpochyby sportovní fotografové. Díky funkci TTL již není nutné složitě nastavovat výkon a ideální expozici-fotoaparát si ji v kombinaci s odpalovačem TS-5 dopočítá sám. Mimo TTL jistě přijde vhod i podpora HSS synchronizace, díky které můžete bez obtíží zamrazit jakýkoli pohyb (Maximální podporovaný čas je 1/16000, konkrétní maximální čas je dle možností závěrky fotoaparátu).

Image 4

Přehledný a barevný displej ukazuje všechny důležité nastavené parametry. Zadní strana má nově matný povrch, na kterém neulpívají nečistoty a otisky.

Když celé zaměření blesků TX shrneme, kvality této řady jistě ocení každý fotograf, který čeká nekompromisní spolehlivost, kvalitu a perfektní zákaznickou podporu.

Digitalis Pro TX 400/600 TTL na e-shopu


Odpalovače 

Pokud chcete využít novou řadu TX na maximum, odpalovače TS-5 jsou tou nejlepší možnou volbou.

Image 5

Image 6

FY3004 FOMEI TS-5 Canon / FY3005 FOMEI TS-5 Nikon

FY3059 FOMEI TS-5 Fujifilm / FY3058 FOMEI TS-5 Sony

Odpalovače TS-5 na e-shopu


Příslušenství

S blesky TX 400/600 TTL je možné používat jakékoli příslušenství s bajonetem FOMEI/Bowens. 

Pro tu nejlepší mobilitu doporučujeme naši novou, patentovanou technologii rychloskládacích softboxů-FOMEI Clickbox. Tyto softoboxy je možné mít rozložené za dvacet vteřin. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které nežloutnou.

Image 7

Dále doporučíme naše vylepšené stojany řady Master, nyní za velmi příjemné, zvýhodněné ceny.

Clickboxy na e-shopu

Nové stojany na e-shopu


Nebojte se nás oslovit

V případě, že Vás napadla jakákoli otázka, neváhejte a kontaktujte nás.

Tým specialistů na studiovou techniku FOMEI Vám bude plně k dispozici.

Vítek Šimekproduktový specialista - studiové vybavení
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.