Profesionální bateriové TTL blesky pro Canon, Nikon, Fujifilm a Sony

07.05.2019

Je to tady, na trh uvádíme novou, modernizovanou řadu oblíbených duálních blesků Digitalis Pro TX TTL, nyní již ve dvou výkonnostních verzích 400 a 600 Ws. Zásadním zlomem je plná podpora fotoaparátů Fujifilm/Sony, po boku stávajících zařízení Canon/Nikon.

FOMEI Digitalis Pro TX 400/600 TTL

Nová generace osvědčených, skladných, lehkých a univerzálních blesků s podporou TTL, HSS, strobo režimu a opatřených 20W LED pilotním světlem.

Image 1


Image 2


Pro koho je blesk určen

Řada TX 400/600 TTL je určena pro všechny, kteří ocení univerzálnost, váhu, odolnost a kvalitu.

Díky možnosti napájení jak z baterie, tak ze sítě, jej uvítá každý, kdo potřebuje světla do ateliéru a zároveň zápolí s dilematem, jak napájet světla při focení na lokacích. V tomto případě stačí přikoupit síťový adaptér a plnohodnotný studiový blesk je na světě. V základním balení je baterie, nabíječka a popruh. Výměna baterie za síťový zdroj je velice snadná.

Image 3

Výměna baterie za síťový zdroj je rychlá, stačí stisknutí jednoho tlačítka a vysunout.

Další kdo tuto novinku využije naplno, jsou bezpochyby sportovní fotografové. Díky funkci TTL již není nutné složitě nastavovat výkon a ideální expozici-fotoaparát si ji v kombinaci s odpalovačem TS-5 dopočítá sám. Mimo TTL jistě přijde vhod i podpora HSS synchronizace, díky které můžete bez obtíží zamrazit jakýkoli pohyb (Maximální podporovaný čas je 1/16000, konkrétní maximální čas je dle možností závěrky fotoaparátu).

Image 4

Přehledný a barevný displej ukazuje všechny důležité nastavené parametry. Zadní strana má nově matný povrch, na kterém neulpívají nečistoty a otisky.

Když celé zaměření blesků TX shrneme, kvality této řady jistě ocení každý fotograf, který čeká nekompromisní spolehlivost, kvalitu a perfektní zákaznickou podporu.

Digitalis Pro TX 400/600 TTL na e-shopu


Odpalovače 

Pokud chcete využít novou řadu TX na maximum, odpalovače TS-5 jsou tou nejlepší možnou volbou.

Image 5

Image 6

Odpalovače TS-5 na e-shopu


Příslušenství

S blesky TX 400/600 TTL je možné používat jakékoli příslušenství s bajonetem FOMEI/Bowens. 

Pro tu nejlepší mobilitu doporučujeme naši novou, patentovanou technologii rychloskládacích softboxů-FOMEI Clickbox. Tyto softoboxy je možné mít rozložené za dvacet vteřin. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které nežloutnou.

Image 7

Dále doporučíme naše vylepšené stojany řady Master, nyní za velmi příjemné, zvýhodněné ceny.

Clickboxy na e-shopu

Nové stojany na e-shopu


Nebojte se nás oslovit

V případě, že Vás napadla jakákoli otázka, neváhejte a kontaktujte nás.

Tým specialistů na studiovou techniku FOMEI Vám bude plně k dispozici.