Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Profil společnosti

Společnost FOMEI byla založena v roce 1990. Zabýváme se především výrobou, prodejem a servisem zařízení, materiálů a příslušenství pro záznam, zpracování a archivaci obrazu. A to jak v oblasti optiky a fotografie, tak v oblasti medicinální.

Naše produkty pod stejnojmennou značkou exportujeme do více jak 25 zemí EU i mimo ni.

Jsme komplexním dodavatelem, vše řešíme z jednoho místa: vývoj produktu, jeho prodej a případnou instalaci, záruční i pozáruční servis. Vše zajišťuje jeden tým.

V naší administrativní budově v Hradci Králové nabízíme také pronájem kanceláří.  

Z hlediska organizace obchodu a péče o zákazníky je společnost rozdělena do následujících divizí:

Divize foto

Dodává přístroje, materiály a příslušenství do maloobchodní sítě specializovaných prodejen foto a optika, dále profesionálním fotografům, institucím i firemním zákazníkům. Zajišťuje záruční a pozáruční servis.

Nabízí komplexní řešení pro stavbu fotoateliérů všech velikostí a zaměření. Součástí těchto řešení jsou také materiály a zařízení pro výrobu spotřební i profesionální fotografie.

Podstatnou část nabídky divize tvoří lovecké a pozorovací dalekohledy, které jsou dodávány na tuzemské i zahraniční prodejny loveckých potřeb.

Produkty značky Fomei vyvíjíme a zařazujeme do prodeje na základě pečlivého průzkumu trhu, který provádějí naši pracovníci zejména v zemích EU. To dává záruku modernosti a účelnosti celé nabídky značky.

Speciální servisní oddělení pak zajišťuje dlouhodobou servisní podporu pro všechny produkty Fomei dodané na trh.

Divize radiodiagnostika

Nabízí kompletní nabídku přístrojů, materiálů a příslušenství pro medicinální rtg diagnostiku (včetně záručního a pozáručního servisu) určenou všem typům zdravotnických zařízení.

Zaměřuje se především na řešení pro digitální zpracování rentgenového obrazu (digitální modality) a jeho následnou distribuci a archivaci (PACS systémy).

V divizi pracují jak specialisté na rentgenovou techniku, tak na digitální systémy a IT technologie.

Široký sortiment komplexně zajistí digitalizaci rentgenového pracoviště. Počínaje CR nebo DR systémem pro digitální akvizici dat přes distribuci dat v PACS systému až po speciální diagnostické a mamografické pracovní stanice.

Divize golf

Zabývá se výrobou golfových holí na míru a velkého množství příslušenství pro začínající i pokročilé golfisty.

Také provozuje golfové centrum s 18jamkovým hřištěm adventure golfu a tréninkovým odpalištěm. Součástí jsou vnitřní prostory, ideální pro případ nepříznivého počasí. Je zde k dispozici 5 golfových simulátorů Fullswing a 1 multifunkční simulátor Visual Sports.

Areál slouží jako tréninkové centrum mládeže Golfového klubu Hradec Králové. Po předchozí domluvě je zde možné pořádat i firemní akce.

Jako potvrzení maximální jakosti produktů a nabízených služeb jsou divize foto a radiodiagnostika certifikovány dle ISO 9001.

Naším hlavním cílem je přizpůsobování nabídky a způsobu prodeje současným trendům na trhu, abychom co nejlépe uspokojovali potřeby našich zákazníků v tuzemsku i v zahraničí.